Gram Altın ve Çeyrek Altın Alış Satış Fiyatları! Düşme Devam Ediyor Mu?

Altın fiyatlarında yaşanan değer kaybı daha önceden altın alanlar ve fiyatların düşmesiyle altın almayı planlayanlar tarafından yakından takip ediliyor.

Gram Altın ve Çeyrek Altın Alış Satış Fiyatları! Düşme Devam Ediyor Mu?

Altın fiyatlarında yaşanan değer kaybı daha önceden altın alanlar ve fiyatların düşmesiyle altın almayı planlayanlar tarafından yakından takip ediliyor. Küresel piyasalarda ons altın ve yurt içinde gram altın, çeyrek altın fiyatlarında oluşan son durumu haberimizde paylaşıyoruz.

Para piyasalarının ana gündem maddeleri altın ve gümüş fiyatlarında yaşanan değişim tablosu oldu. Gümüş fiyatlarında son dönemlerde Reddit kaynaklı yaşanan sert hareketler yatırımcıların ilgisini çekerken altın fiyatlarının düşmesi yeni bir alım fırsatı mı? sorusunu gündemde getiriyor. Altın yatırımı yapmış olanlar ile altın almayı planlayanlar için son durumu sizlerle paylaşıyoruz. KÜRESEL PİYASALARDA ONS ALTINOns altın fiyatları bir süredir bulunduğu bant aralığında ki değerini yeni işlem gününde de koruyor. Uzmanlar ons altının yukarı yönlü hareketlerinde ilk hedef olarak 1850 Dolar ve 1872 Dolar bantlarının izleneceğini ifade ediyorlar. Bunun dışında aşağı yönlü kırılmalarda ise ilk izlenecek eşit 1825 Dolar olarak açıklandı. Uzmanlar ayrıca 1806 dolar bandının altına inilmesi durumunda yeni bir seyrin başlayabileceği uyarısında bulunuyorlar. Ons altın yeni işlem gününe 1833 Dolar seviyesinden giriş yaptı. GRAM ALTIN VE ÇEYREK ALTIN FİYATLARIYatırımcıların en merak ettiği soru, gram altın ve çeyrek altın fiyatlarının hafta başından itibaren yaşadığı değer kaybını yeni işlem gününe taşıyıp taşımayacaklar. Güne aşağı yönlü trend ile başlayan altında son durum şu şekilde;Gram altın: alış 418 TL - satış 422 TLÇeyrek altın: alış 683 TL - 697 TLYteni işlem gününe gram altın ve çeyrek altın bu seviyeden başlarken yatırımcıların takibinde olan cumhuriyet altını ise 2841 TL'den günün ilk işlem saatlerinde değer buluyor. Tam altın 2 bin 789 TL yarım altın ise 1394 TL'den işlem görüyor. 22 ayar bileziğin gram fiyatı ise 386 TL bandında. Emlak365.com

Yorumlar (0)