Haftanın İlk İşlem Günü Açılış Fiyatları! Gram, Çeyrek Altın, 22 Ayar Bilezik ve Ons Altının Satış Fiyatı Ne Kadar, Kaç TL Oldu?

Yükselen grafiği ile yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam eden altın fiyatları için kritik hafta başladı. Pazartesi günü haftanın ilk işlem gününde 21 Eylül 2020 tarihli güncel altın fiyatları ne kadar, gram altın, çeyrek altın, yarım altın, 22 ayar bileziğin gram alış satış fiyatı kaç TL oldu, ons altının kaç dolar?

Haftanın İlk İşlem Günü Açılış Fiyatları! Gram, Çeyrek Altın, 22 Ayar Bilezik ve Ons Altının Satış Fiyatı Ne Kadar, Kaç TL Oldu?

Ekonomide yaşanan dalgalanma sonrasında korana virüs salgınının parlayan yüzü olan altın yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. 

Dalgalı seyir izlemesine rağmen pandemi döneminin en çok kazandıran yatırım araçlarından biri olmayı başaran altın fiyatları yeni haftaya yükseliş yönlü başladı. 

ALTIN FİYATLARI YÜKSELDİ, ÇEYREK ALTIN 780 LİRA SINIRINI AŞTI! 

Piyasalarda günün ilk açılış fiyatları da belli oldu. Altın fiyatları beklentiler ile doğru orantılı olarak yeni haftaya yükseliş ile iyi bir başlangıç yaptı. 

(Liste Big Para internet sitesinden alınmıştır)

Yaşanan yükselişin ardından 24 ayar gram altın alış fiyatı 475 lira ve satış fiyatı 475,11 lira olarak güncellendi. 

Çeyrek altın ise alış 772,16 lira ve satış 781,20 liralık fiyatı ile kritik olarak kabul edilen 780 lira barajını aşmış oldu. Çeyrek altın fiyatlarında yukarı yönlü hareketliliğin ons altın ve dolar kurundan gelen desteklerle devam etmesi bekleniyor. 

Vatandaşların altın yatırımı için en çok tercih ettikleri türlerden biri olan 22 ayar bileziğin alış ve satış fiyatları da yükseldi. 22 ayar bilezik alış 433,50 lira ve satış fiyatı da 435,40 lira üzerinden işlem görüyor. 

Yarım altın alış fiyatı 1.540 lira ve satış fiyatı ise 1.560 lira oldu. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)