Halkbank Fiyat İndirdi! Ucuz Fiyatlarla 2. El Araba Satışı, Model Model Fiyat Listesi

Halkbank satışa çıkardığı bazı araçlarda indirime gitti. Bankanın gayrimenkul satış sayfasından ilan edilen satışlarda çok sayıda aracın satılacağı bildirilirken bu araçları almak isteyenlerin yapmaları gereken işlemler açıklandı.Emlak365.com - Halkbank kendisine ait olan bazı araçların satışları için yeni ilanlar yayımladı.

Halkbank Fiyat İndirdi! Ucuz Fiyatlarla 2. El Araba Satışı, Model Model Fiyat Listesi
Halkbank satışa çıkardığı bazı araçlarda indirime gitti. Bankanın gayrimenkul satış sayfasından ilan edilen satışlarda çok sayıda aracın satılacağı bildirilirken bu araçları almak isteyenlerin yapmaları gereken işlemler açıklandı.

Emlak365.com - Halkbank kendisine ait olan bazı araçların satışları için yeni ilanlar yayımladı. Halkbank tarafından yayımlanan satış ilanlarında vatandaşlara 2015 model ve üstü modellerde araç satışı olacağı bildirildi. Bankanın satış listesinde yer alan en düşük fiyatlı araç ise 88 bin TL oldu. Bankanın araç satışlarına dair tüm liste ve başvuru detayları sizlerle.

HALKBANK'IN ARALIK AYI ARAÇ SATIŞ KAMPANYASI

Halkbank tarafından ilana çıkılan araçların en önemli ortak özelliği belli bir yaş ve üzerinde olması. Bankanın Aralık ayı ortası ilan listesinde en yaşlı araç 2015 yılında üretilmişti. Bunun dışında satış listesinde 2016, 2017 ve 2018 model araçlar bulunuyor. Bankanın Türkiye geneli farklı şehirlerinde yer alan şubeleri üzerinden satışa çıkarılan araçlar için internet üzerinden başvuruda bulunmak mümkün.

88.000 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA 2015 MODEL VE ÜZERİ ARAÇ SATIŞLARI

Halkbank'ın araç satış listesinde yer alan en ucuz araç 88.000 TL fiyat belirlenen 2015 model Citroen C-Elysee model araba oldu. Çoğunluğu binek otomobil satışlarından oluşan araç satış listesinde yer alan diğer araçlar ise 100 bin TL üzerinde fiyatlarla satışta. Bankanın araç satışları için belirlediği fiyat listesi şu şekilde; İşte aracın modeli, markası, bulunduğu şube ve satış bedeli listesi.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Müşteriler Halkbank'ın resmi sitesinden ilan edilen bu satışlar için doğrudan banka şubelerinden başvuru yapabilirler. Pandemi kapsamında banka şubesine gitmek istemeyen vatandaşlar Halkbank müşterisi olmaları durumunda Halbank İnternet Bankacılığı üzerinden başvurularını yapabilirler.

BAŞVURU SONRASI İHALE VE DEVİR İŞLEMLERİ

Başvuruda bulunan vatandaşlar daha sonra ihaleye katılacaklar. İhalede en yüksek teklifi vermeleri durumunda araçları alabilecekler. Araçları almaya hak kazananlar yine banka şubeleri üzerinden süreci tamamlayacaklar.
Yorumlar (0)