İBB Halk Ekmek Uygun Fiyatlı Ramazan Pidesi Üretimine Başladı! Pide 1 Liradan Satılacak!

İBB tarafından yapılan açıklamalar çerçevesinde Halk Ekmek tarafından Ramazan ayı dolayısıyla pide üretimlerine başlandığı ifade edildi. Halk Ekmek tarafından üretilen pideler 1 liradan satışa sunulacak.

İBB Halk Ekmek Uygun Fiyatlı Ramazan Pidesi Üretimine Başladı! Pide 1 Liradan Satılacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi şirket olarak Halk Ekmek aracılığı ile Ramazan ayı boyunca pide üretimine başlayacağını açıkladı. Üretimler için adım atılırken Ramazan pidesinin fiyatının da her bütçe için uygun olması bekleniyordu. Fiyatlar açıklandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun tarafından sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapıldı. Ucuz ve kaliteli ekmek üretimi ile bilinen İBB iştiraki Halk Ekmek Ramazan ayı itibariyle pide üretimlerine başladı. Üretilen pideler vatandaşa 1 liradan satılacak.

Murat Ongun açıklamalarında ‘İstanbullulara en ucuz ve sağlıklı ekmeği sunmak için Halk Ekmek bu ay genelinde pide üretimine başladı. Halk Ekmek büfelerinden pideler 1 liraya satın alınabilecek’ dedi. Bu yıl fırınlarda 350 gram olan pide fiyatı herhangi bir zam yapılmadan yine 3 liradan satışa sunuluyor.  

Yorumlar (0)