İhale Başlangıcı 10 Bin TL ile 100 Bin TL Arasında 29 Araç Satılıyor! Milli Emlak'tan 2. El İlanı

Milli Emlak Dairesi Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile kendisine ait olan 29 aracı satacağını ilan etti. 10 bin TL ile 100 bin TL arasında ihale başlangıç bedeli ile satışa çıkarılan araçlar İstanbul'da bulunuyor.

İhale Başlangıcı 10 Bin TL ile 100 Bin TL Arasında 29 Araç Satılıyor! Milli Emlak'tan 2. El İlanı
İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü; İstanbul Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi Üsküdar Emlak Müdürlüğü ikinci el araç satışı için ihale ilanı yayımladı. Yeni haftanın ilk gününde yayımlanan ihale duyurusunda, 29 farklı model aracın satışının yapılacağı ilan edildi.

Satış duyurusunda araçların nitelikleri, ihale tarihleri ve ihale ilk fiyatları açıklandı. Bu bilgiler kapsamında araçları almak isteyenlerin başvurularını nasıl ve ne zaman yapacakları ilan edildi.

29 ADET ARAÇ 10 BİN TL İLE 100 BİN TL İHALE BAŞLANGIÇ BEDELİ İLE SATIŞTA

Üsküdar Emlak Müdürlüğünce yayımlanan duyuru kapsamında araç satışlarının ihale yöntemi ile olacağı bildirildi. Bu kapsamda araçların satışı aşağıda yer alan tabloda belirtilen tarih ve saatte 2886 s. Devlet İhale Kanununun 45. maddesi uyarınca"Açık Teklif Usulü" ile yapılacak.

1997 model ile 2014 model araçların yer aldığı satış listesinde çoğu aracın fiyatı 50 bin TL ve altında yer alıyor. Araçların özellikleri, marka ve modelleri ile birlikte muhammen bedel fiyatlarının yer aldığı tabloyu aşağıda aktarıyoruz. İşte İstanbul Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi Üsküdar Emlak Müdürlüğü'nün satışa çıkardığı araçlar.

SATIŞA ÇIKARILAN 29 ARACIN FİYATI VE ÖZELLİKLERİEmlak365.com olarak paylaştığımız araçların plaka, marka, model, üretim yılı, yakıt türü, ihale muhammen bedel ve başvuru geçici teminat bedeli bilgilerine dair tabloyu Basın İlan Kurumu - Resmi İlan Portalı (ilan gov.tr) adresinden aldık. Tablonun tamamına ilgili site üzerinden ulaşabilirsiniz.

İHALE TARİHİ NE ZAMAN?

29 farklı marka ve modelde aracın satışına dair duyuruda, araçlar için ihale işlemlerinin 26 Nisan tarihinde saat 10.20'den itibaren başlayacağı bildirildi. Her ihale için ortalama 20 dakika süre belirlendi. Araçların satışı iki gün sürece ve listenin yarısından itibaren satışlar 27 Nisan tarihinde düzenlenecek ve aynı saatte başlayacak.

İHALE ADRESİ

İhaleye başvurusunda bulunan vatandaşlar Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Ankara Cad. Hükümet Konağı Sk No:11 Kat: 1 Cağaloğlu, Fatih/İSTANBUL adresinde, Üsküdar Emlak Müdürlüğünce oluşturulacak komisyonca İhale Salonunda katılacaklar.

İHALE ŞARTNAMESİNDE TÜM ARAÇ ÖZELLİKLERİ YER ALIYOR

İhaleye dahil olmak isteyecek vatandaşlar Üsküdar Emlak Müdürlüğü İhale Biriminden araç satış ihalesini mesai saatleri içerisinde ücretsiz görebilirler. İhaleye katılmak isteyecek olanlar ise şartnameyi aynı kurumdan almak zorundalar. Başvurular ihale şartnamesinde yer alan esaslara göre yapılacak.

İstekliler öncelikle tarihleri olan 26 ,27 Nisan tarihine kadar talep edilen geçici teminat bedelini ödeyecek makbuzu alıp şartnamede ilan edilen tüm evraklarla Üsküdar Emlak Müdürlüğü İhale Birimine teslim edecekler.
Yorumlar (0)