İmamoğlu Duyurdu İBB'den Çiftçilere Destek! 30 Nisan'a Kadar Başvuru Yapan Alacak

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, belediye tarafından çiftçilere sağlanacak desteğe ilişkin detayları paylaştı. İBB'nin üreticilerin yanında olduğunu ifade eden İmamoğlu, başvuruların 30 Nisan'a kadar devam edeceğini bildirdi.

İmamoğlu Duyurdu İBB'den Çiftçilere Destek! 30 Nisan'a Kadar Başvuru Yapan Alacak
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yeni bir destek projesini hayata geçirdi. Kent genelinde çiftçilere ve tarım üreticilerine sağlanacak olan destek ile sebze fidesi verilecek. İBB'nin çiftçi destek programından yararlanmak isteyenler ise ilan edilen son başvuru tarihine kadar başvurularını yapacaklar.

İMAMOĞLU DUYURDU! İBB'DEN ÇİFTÇİLERE DESTEK

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. İBB'nin yürüttüğü çalışmalardan olan ve kent genelinde çiftçilerin desteklenmesini amaçlayan projeye dair bilgi verdi. Paylaşımında İstanbul'da çiftçilere hibe kışlık sebze fidesi verileceğini duyurdu.

Üreticilerin her alanda destekleneceğini vurgulayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu paylaşımında ayrıca Kanal İstanbul Projesine atıfta bulundu. İBB Başkanı paylaşımında beton kanalların değil, çiftçilerin desteklendiğini ifade etti.

İBB Başkanı İmamoğlu'nun Destek Açıklaması"YERLİ ve MİLLİ VAZİFEMİZ: Beton kanalların değil bu ülkenin can damarı olan çiftçilerin yanındayız. Üretimden satışa her aşamada kırsal üreticiyi destekliyoruz. Ücretsiz kışlık sebze fidesi dağıtımına başlıyoruz."

BAŞVURULAR 30 NİSAN'A KADAR DEVAM EDECEK

İBB Başkanı İmamoğlu tarafından açıklanan kışlık sebze fide desteğinden faydalanacak olan vatandaşlar başvurularını 30 Nisan tarihine kadar yapacaklar. Fide desteği için başvurular talep formunun doldurulması ve bu formun Tarım ve Su Ürünleri Müdürlüğüne teslim edilmesiyle yapılacak.
Yorumlar (0)