ING Bank'tan Emeklilere Koşulsuz 1.000 TL Nakit Ödeme!

Türkiye'de emekli müşterilere çeşitli imkanlar sağlayan bankalardan birisi de ING Bank oldu. ING Bank'ın emekli müşteriler için tanıdığı ayrıcalıklar oldukça önemli imkanları içerisinde barındırıyor. Emeklilere özel ING Bank kampanyaları nelerdir?

ING Bank'tan Emeklilere Koşulsuz 1.000 TL Nakit Ödeme!
Türkiye'de emekli vatandaşlara yönelik bankalar arasında müşteri kapma yarışı kıyasıya devam ediyor. Hemen hemen her banka tarafından emekli müşteriler için özel kampanyalar düzenleniyor. Bu kampanyalardan birisi ne de ING Bank imza attı. Kampanya kapsamında maaşını ING Bank'tan alan emeklilere koşulsuz olarak 1.000 TL'ye varan nakit ödeme yapılıyor.

ING BANK'TAN EMEKLİLERE 1.000 TL NAKİT

ING Bank 1.000 TL nakit promosyon imkanı 30 Nisan 2021'e kadar geçerli olacak. Bu imkandan emekli maaşlarını ING Bank'a taşıyan yeni müşteriler ile emekli maaşlarını halen daha ING Bank'tan alan müşteriler yararlanabiliyorlar. Bunun yanında emekli maaş müşterine ING Bank tarafından özel faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı da tanınıyor.

ING Bank Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı bir açıklamada bulunarak, “Emekli müşterilerimize özel çözümler üreterek finansal ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Onlara ayrıcalıklı hizmetler ve imkanlar tanıyarak hayatlarını kolaylaştırmak istiyoruz. Emekliler için çeşitli kampanyalarımız devam edecektir.” dedi.

MAAŞ GÜNÜ GELMEDEN MAAŞ ÇEKME İMKANI

ING Bank'ın müşterilere etkin bir hizmet anlayışı ile hareket ettiğini söyleyen Ozan Kırmızı, “Emekli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden birisi de Destek Hesap'tır. Bu imkan sayesinde emekli müşterilerimizin ay içerisinde maaş gününü beklemelerine gerek yoktur. Hesaplarında para olmasa bile nakit çekimini bu Destek Hesap üzerinden yapabilmekteler. Bunun yanında müşterilerimiz Akbank ve İş Bankası ile yaptığımız işbirliği sonucu ülke çapında 12 bin ATM'den diledikleri gibi yararlanabiliyorlar. Ayrıca emekli müşterilerimize 1.000 TL'ye varan promosyon imkanı tanıdık.” ifadelerini kullandı.

1.000 TL PROMOSYON NASIL ALINIR?

Emekli müşteriler ING Bank'tan promosyon ödemelerini nasıl alabilirler? Bu sorunun cevabı aranırken promosyon ödemesi almak isteyen emekli müşterilerin ING Bank ile iletişime geçmesi gerektiği bildirildi. Müşteriler ile banka arasında imzalanacak bir sözleşmenin ardından hemen promosyon ödemesi emekli müşterilerin taraflarına yapılıyor.
Yorumlar (0)