Kripto Para Borsası İçin Kritik Tarih Belli Oldu: Coinbase Hisseleri Borsada İşlem Görecek!

Son dönemin en çok konuşulan gündem maddeleri arasında yer alan kripto para piyasaları hakkında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bunlardan biri de kripto para borsası Coinbase için yaşandı. Coinbase hisseleri borsada işlem görecek. Coinbase hisse senedi ne zaman işleme alınacak?

Kripto Para Borsası İçin Kritik Tarih Belli Oldu: Coinbase Hisseleri Borsada İşlem Görecek!
Yaşadığı yükseliş ve peş peşe kırdığı rekorlar ile tüm dünyada en çok konuşulanlar arasına girmeyi başaran kripto para piyasasında sular durulmuyor.

Dünya genelinde kripto para piyasasında işlem yapan kullanıcı sayısı her geçen gün artmaya devam ederken Amerika'nın en büyük kripto para işlem platformu olarak görülen Coinbase hisseleri için kritik adım atıldı.

COİNBASE HİSSELERİ NE ZAMAN BORSADA İŞLEM GÖRECEK! 

Gelen son dakika haberine göre Coinbase Global Inc, hisselerini ABD borsasının Nasdaq endeksine kote ettirmek için düzenleyici kurumdan onay almayı başardı.

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından alınan karar kapsamında, ana akım finansal hizmetler endüstrisinde hızla onay görmekte olan kripto para birimlerinin meşrulaşması adına son derece büyük bir adım atılmış oldu.

COİNBASE HİSSE FİYATI NE KADAR OLACAK?

Alınan bu karar kapsamında Coinbase hisse senetleri için kritik tarihte belirlenmiş oldu. ABD borsasının Nasdaq endeksinde işlem göreceği belirtilen Coinbase hisse senetleri için tahmini tarih 14 Nisan olarak duyuruldu. Coinbase hisse fiyatları için ise rakam borsaya verilen emir ile belirlenecek.
Yorumlar (0)