Kripto Para Piyasası Son Dakika Gelişmeleri! Bitcoin, Cardano, Ethereum Ve Dogecoin Ne Kadar Oldu?

Fiyat düşüşleri ile sarsılan kripto para piyasalarında yeni hafta toparlanma sinyalleri ile başladı. Kripto paralar ne kadar yükseldi? Bitcoin, Cardano, Ethereum ve Dogecoin kaç dolar oldu? 

Kripto Para Piyasası Son Dakika Gelişmeleri! Bitcoin, Cardano, Ethereum Ve Dogecoin Ne Kadar Oldu?

Kriptıo para piyasalarındaki büyük çöküşüm ardından zararlarını telafi etme peşinde olan yatırımcılar fiyatları anlık olarak takip etmeye devam ediyorlar. Bitcoin öncülüğünde dibe vuran kripto paralar bir süredir yükseliş ivmesi yakalasalar da henüz zararların telefi edilmesi noktasında oldukça uzak bir seviyede fiyatlanmaya devam ediyorlar.

KRİPTO PARALAR SON 24 SAATTE NE KADAR OLDULAR?
 
Kripto para piyasalarının öncvüsü ve en çok işlem hacmine sahip para birimi olan Bitcoin'in Elon Musk'tan yediği darbenin ardından dibe vurması tüm kripto paraları etkiledi. Toplu fiyat düşüşleri ise sarsılan kripto para birimleri i,çin bahar havası sona erdi. Bunun üzerine geçtiğimiz haftadan itibaren toparlanma eğilimi kendisini hissettirmeye başladı. Ancak zaman zaman gelen geri çekilmeler piyasalara dair güvenin henüz geri gelmediği ortaya koydu.

BİTCOİN YÜKSELİŞTE

Kripto paraların son 24 saat içerisindeki değişimleri de ilgi konusu oldu. Piyasanın öncüsü olan Bitocin son 24 saat içerisinde yüzde 4,16 oranında artış kaydederek 37.059 dolardan işlem görmeye başladı. En yüksek ikinci işlem hacmine sahip olan Ethereum ise son 24 saat içerisinde yüzde 10,83 oranında değer kazanarak 2.636 dolar oldu. 

Popüler kripto paralardan olan Tether son 24 saat içerisinde yüzde 0,04 oranında artarak 1 dolar seviyesine yükseldi. Binance Coin ise son 24 saat içerisinde yüzde 7,79 yükselerek 348 dolar seviyesine çıktı. Cardano'nun fiyatında ise yüzde 2,77 yükseliş meydana geldi ve işlem fiyatı 1,67 dolar oldu. 

DOGECOİN NE KADAR OLDU?

Günün en çok değer kazanan popüler kripto para birimi ise XRP oldu. XRP son 24 saat içerisinde değerini yüzde 15,22 oranında yükseltti. XRP şu anda 1,02 dolardan işlem görüyor. 2021'in en sürpriz kripto para birimi olan Dogecoin ise son 24 saatte yüzde 4,04 değer artışı yaşadı. Dogecoin'in fiyatı şu anda 0,31 dolar oldu. 

Yorumlar (0)