Kripto Para Piyasasında Akıl Almaz Kazanç! Bu Para Birimi Bir Haftada Yüzde 323 Kazandırdı!

Kripto para piyasasında meydana gelen pozitif gelişmelerle beraber bazı altcoinlerde ciddi fiyat artışları meydana geliyor. Son günlerin en çok kar sağlayan kripto para birimi yearn.finance (YFI) oldu. Son 7 günde yüzde 323 oranında artış sağlayan YFI yatırımcılarını adeta zengin etti.

Kripto Para Piyasasında Akıl Almaz Kazanç! Bu Para Birimi Bir Haftada Yüzde 323 Kazandırdı!

Kripto para piyasalarında meydana gelen pozitif gelişmeler bu piyasada adeta bahar havası yaşanmasını sağladı. Uzun bir süredir zararlarla gündeme gelen kripto paralar artık toparlanma eğilimine girdiler.

HERKES BİTCOİN'DEKİ YÜKSELİŞE ODAKLANIRKEN BOMBAYI YFI PATLATTI

Kripto para piyasasının öncüsü olan Bitcoin 11.000 dolar seviyesini aşarak 11.048 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Herkesin ilgisi Bitcoin üzerindeyken kripto para piyasasının altcoinlerinden yearn.finance (YFI) akıl almaz bir şekilde yükseldi.

BİR HAFTADA YÜZDE 323 KAZANÇ

YFI son 7 günlük süreçte toplamda yüzde 323 değer kazandı. Piyasa değerini 111.725.279 dolara çıkartan YFI yatırımcılarının 1 hafta gibi kısa bir sürede oldukça büyük bir kazanç elde etmelerini sağladı.

YFI ARTMAYA DEVAM EDİYOR

Kripto para piyasasının yeni gözdesi haline gelen YFI şu anda 3.725 dolardan işlem görüyor. 1 YFI şu anda 30.280 TL'ye satılıyor. Kripto para piyasasında sıralamasını 80'e yükselten YFI, son 24 saatte ise yüzde 22,16 oranında artış gösterdi.

Emlak365.com

Yorumlar (0)