Kripto Para Piyasasında Bahar Havası Kısa Sürdü! Yükseliş Trendi Yerini Düşüş Grafiğine Bıraktı!

Kripto para piyasasında son günlerde süren yükseliş ivmesi son buldu. Bu piyasada işlem hacmi en büyük 10 para biriminin tamamı düşüş trendine uygun olarak değer kaybetmeye başladılar. Yatırımcılşar yeniden kripto para yatırımları nedeniyle zarar etmeye başladılar.

Kripto Para Piyasasında Bahar Havası Kısa Sürdü! Yükseliş Trendi Yerini Düşüş Grafiğine Bıraktı!

Dünyanın yeni finans araçlarından olan kripto para piyasasında dalgalı hareketlenme devam ediyor. Bir süre yükseliş trendine giren ve yatırımcılarına umut veren kripto paraların bu görüntüsü çok uzun sürmedi. Yükseliş ivmesinden düşüş trendine geçiş yapan kripto paralar yine yatırımcılarına kaybettirmeye başladı.

KRİPTO PARA BİRİMLERİNİN TAMAMI DÜŞÜŞ TRENDİNDE!

Kripto para piyasasında en çok işlem gören 10 para birimi dikkate alındığında günlük olarak genel bir düşüş eğilimi göze çarpıyor. Bitcoin şu anda 11.722 dolardan işlem görürken bugün BTC yatırımcılarının kaybı yüzde 2 oldu. Piyasanın en çok işlem gören ikinci para birimi olan Ethereum da kaybedenler safında yer aldı. Ethereum 390 dolardan işlem görürken günlük kayıp oranı yüzde 1,18 oldu.

Sanal paraların en dirençlisi ise XRP oldu. En çok işlem gören kripto paralarda üçüncü sırada yer alan XRP şu anda 0,29 dolardan işlem görürken günlük kayıp oranı yüzde 0,02 oldu. Dördüncü sırada yer alan Tether 1 dolardan işlen görürken günlük kayıp oranı yüzde 0,05 ile gerçekleşti.

Kripto para piyasasında en çok işlem gören beşinci para birimi olan Bitcoin Cash de kaybedenler sıralamasında kendisine yer edindi. Bitcoin Cash şu anda 296 dolardan işlem görürken günlük kaybı yüzde 3,1'e yükseldi.

MİLYARLARCA DOLAR ZARAR!

Kripto para piyasasında meydana gelen değer düşüşleri yatırımcıları büyük bir endişeye sevk etti. Çok büyük miktarda sermayelerin yatırıldığı kripto para piyasalarında en küçük düşüş hareketinin bedeli yatırımcılara toplamda milyar dolarlarca zarar ettiriyor.

Emlak365.com

Yorumlar (0)