Kripto Para Piyasasının Öncüsü Bitcoin Ne Zaman 15.000 Dolar Olacak!

Kripto para birimlerinin öncüsü olan Bitcoin (BTC) gerçekleştirdiği yükseliş hareketi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Kripto Para Piyasasının Öncüsü Bitcoin Ne Zaman 15.000 Dolar Olacak!

Kripto para birimlerinin öncüsü olan Bitcoin (BTC) gerçekleştirdiği yükseliş hareketi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Uzun bir süredir beklenen 15.000 dolar hedefine adım adım ilerleyen Bitcoin yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi sürdürüyor.

Finans dünyasının yeni aktörlerinden olan kripto para piyasalarında önemli gelişmeler yaşanıyor. Bu piyasanın öncüsü olan Bitcoin'de uzun bir süredir beklenen yükseliş hareketi istikrar kazanamamıştı.BİTCOİN 15.000 DOLARA KOŞUYOR!Halving sonrasında 15.000 dolar seviyesine çıkacağı tahmini yapılan Bitcoin uzun bir süre kendisinden beklenen performansı gösytermekte yetersiz kalmıştı. 10.000 dolar seviyesinin altında çok uzun bir dönem kalan Bitcoin son haftalarda gerçekleştirdiği yükseliş hareketiyle 15.000 dolar hedefine emin adımlarla ilerliyor.BİTCOİN NE ZAMAN 15.000 DOLAR OLACAK?Bitcoin'de meydana gelen fiyat değişimleri yatırımcılarını da sevindirdi. Analistlere göre Bitcoin'in artık sürekli bir düşüş trendine girmeyecek. Hatta yükseliş hızını arttırması beklenen Bitcoin'in Eylül ayı içerisinde 15.000 dolar seviyesini görmesine kesin gözüyle bakılıyor.KRİPTO PARA PİYASASINDA YENİ HEDEFLER KONUŞULMAYA BAŞLANDIKripto para piyasasının işlem hacminin yüzde 65'lik kısmını oluşturan Bitcoin'deki yükseliş diğer kripto para birimlerine de pozitif etki yapıyor. Neredeyse tüm kripto paralar yükseliş gösterirken Bitcoin'e odaklanan piyasalarda farklı hedefler belirmeye başladı.BİTCOİN KAÇ DOLAR OLDU?Bitcoin şu anda 12.314 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Son 24 saat içerisinde değerini yüzde 4 arttıran Bitcoin'de yatırımcılar uğradıkları zararları da gidermeye başladılar.Emlak365.com


Yorumlar (0)