Kripto Paralarda Toparlanma Sancısı! Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin Kaç Dolar Oldu?

Kripto para piyasaları bir türlü beklenen toparlanma hareketini gerçekleştirmeyi başaramıyor. Kripto para yatırımcılarını endişelendiren bu durum piyasanın en yüksek işlem hacmine sahip olan kripto para birimlerinin fiyatlarında net bir şekilde görülüyor. Bitcoin kaç dolar oldu?

Kripto Paralarda Toparlanma Sancısı! Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin Kaç Dolar Oldu?

Kripto para piyasaları yılın ilk 3 ayında yatırımcılarına neredeyse servet kazandırdı. Hartta bu piyasanın öncü para birimi olan Bitcoin dünyanın en kazançlı finans kaynaklarından birisi haline gelmişti. Lakin son haftalarda Bitcoin'i esaret altına alan düşüş ivmesi kripto para piyasalarında büyük bir çöküşün zeminini hazırladı. 

KRİPTO PARALAR TOPARLANAMIYOR

60 Bin dolar üzerinde kalabilmek için hareket eden Bitcoin bu seviyeyei 2 defa güçlü bir şekilde denedi. 60 Bin dolar üzerine çıkan Bitcoin her defasında geri düşerek yükseldiği konumun altına geriledi. Son olarak ise Elon Musk'ın TESLA'da Bitcoin'in ödeme yöntemi olmasını dondurduklarına karar verdiklerini açıklaması Bitcoin için öldürücü darbe oldu. Bitcoin bu süreçte 30 Bin dolar seviyelerine kadar geriledi. Şimdi ise dipten bir tülü yükselemiyor. Bitcoin'deki düşüşler diğer kripto paraları da önemli ölçüde etkiliyor. 

BİTCOİN KAÇ DOLAR OLDU?

Son 24 saatlik verilere göre Bitcoin yüzde 1,82 oranında değer kaybedip 33.502 dolara düştü. Kripto para piyasalarının en yüksek işlem hacimli ikinci para birimi olan Ethereum'un son 24 saat içerisindeki düşüşü ise yüzde 3,86 oranında oldu. Ethereum şu anda 2.525 dolardan işlem görüyor. Bu para birimlerinin ardından işlem hacmi açısından Tether geliyor. Tether son 24 saat içerisinde yüzde 0,07 artış kaydederek 1 dolardan işlem görmeye devam ediyor. 

Hatırı sayılır kripto para birimlerinden birisi olan Binance Coin son 24 saat içerisinde yüzde 3,43 oranında değer kaybederek 352 dolara geriledi. Cardano'da ise düşüş yüzde 1,48 oldu ve 1,58 dolara demir atıldı. Dogecoin de değer kaybı yaşayan para birimleri arasında yerini aldı. Son 24 saat içerisinde Dogecoin yüzde 2,72 değer kaybetti ve 0,33 dolara düştü. 

Yorumlar (0)