Kuyumculardan Flaş Altın Tahmini! 500 Liraya Yürüyen Gram Altın 600 TL Olur Mu 2021?

Altın fiyatları dalgalı ilerlemeye devam ederken altın fiyatları tahminleri de yakından takip edilmeye devam ediyor. Özellikle de sektörün nabzını tutan kuyumcuların altın yorumları merak ediliyor. 2021 gram altın tahmini ne kadar, altın fiyat tahminleri son dakika gelişmeleri neler, 2021 yıl sonunda altın ne olur?

Kuyumculardan Flaş Altın Tahmini! 500 Liraya Yürüyen Gram Altın 600 TL Olur Mu 2021?

Altın alacaklar, bu yaz düğünü olanlar, altın borcu olanlar ve elinde altını olanlar altın fiyatlarını yakından takip etmeye devam ediyor. Özellikle de uzman yorumları ile "altın fiyatlarında yön ne olur?" sorusunun yanıtı merak konusu olurken sektörün nabzını tutmaları nedeni ile kuyumcuların tahminler de yakından takip ediliyor. 

ALTIN ALACAKLAR DİKKAT! ALTIN FİYATLARI OLUR, DÜŞECEK Mİ, YÜKSELİR Mİ, DÜŞER Mİ?

Bursa Kuyumcular Odası Başkanvekili Bülent Kılınç altın fiyatları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. 2021 yıl sonuna doğru altın fiyatlarında yükselişin daha da hızlanacağını beklediklerini belirten Kılınç kripto paralara olan aşırı ilginin de altına yönelebileceğini söyledi. 

Kripto paralara olan ilginin son dönemde çok arttığını belirten Kılınç bu para birimine yönelik başlayan siber saldırıların artması halinde bu alandan çıkan yatırımcıların yeniden altına dönüş yapması ile beraber altında yükseliş yaşanabileceğini dile getirdi. 

EYLÜL AYINA KADAR ONS ALTIN FİYATI NE OLUR?

Eylül ayına kadar ons altının fiyatı için 2 bin 100 dolar rakamını telaffuz eden Kılınç gram altın fiyatı ile de büyük yankı uyandırdı. En güvenilir yatırım aracının her zaman altın olduğunu belirten Bülent Kılınç "Ben yatırım yapmak isteyen herkesi altına davet ediyorum. 

Altın risk almadan yatırım yapmak isteyen herkese her zaman güvenilir liman olma özelliği ile hitap etmektedir. Güvenli yatırım yapmak isteyen herkesin vazgeçilmezi olan altın yine bu özelliğini koruyor. Altına yatırım yapanlar her zaman kazanırken yine altın yatırımcısına kazandıracaktır. 

Pandemi nedeni ile düğünler iptal edildi ve bu da bizi zora soktu. Bu dönemde nerede ise evlilik teklifi bile yapılmadı. Şu anda genelde yatırım amaçlı olarak altın fiyatlarında hareketlilik yaşanıyor. Tam kapanma döneminin bitmesi ile beraber düğünler de başlayacak. Düğünlerin başlaması ile kuyumcular olarak bizim de işlerimiz artacaktır" diyerek altın fiyatlarında Eylül ayına kadar 2 bin 100 dolar rakamının görülebileceğini, 2021 yıl sonunda ise gram altın fiyatı tahmini için 600 TL seviyesini beklediklerini söyledi.

NOT: Burada yer alan bilgiler uzmanların yorumlarından derlenerek oluşturulmuş olup yatırım tavsiyesi verilmemiştir. Burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım yapılamaz.

Yorumlar (0)