Merkez Bankası Faiz Kararı Öncesi Dolar, Euro Kuru, Ons, Gram ve Çeyrek Altın Fiyatları Kaç TL, Son Durum Ne?

Piyasalar nefesini tuttu, Merkez Bankası faiz toplantısı ve sonrasında açıklanacak Aralık ayı kararı için açıklanacak rakamları beklemeye başladı.

Merkez Bankası Faiz Kararı Öncesi Dolar, Euro Kuru, Ons, Gram ve Çeyrek Altın Fiyatları Kaç TL, Son Durum Ne?
Piyasalar nefesini tuttu, Merkez Bankası faiz toplantısı ve sonrasında açıklanacak Aralık ayı kararı için açıklanacak rakamları beklemeye başladı. Peki, Merkez Bankası faiz kararı öncesi dolar kuru ve altın fiyatlarında son durum ne?

Emlak365.com  / Gözler Merkez Bankası tarafından açıklanacak olan faiz kararına çevrildi. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal tarafından bugün yılın son PPK toplantısı yapılarak Aralık ayı faiz kararı açıklanacak.

MERKEZ BANKASI ARALIK AYI FAİZ KARARI BUGÜN SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

Merkez Bankası Aralık 2020 faiz kararı bugün açıklanacak. Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal'ın başkanlık edeceği toplantıda yılın son faiz kararı ilan edilecek. Söz konusu karar saat 14:00 itibari ile Merkez Bankası resmi internet sitesi üzerinden açıklanacak. Karar ilan edilir edilmez sitemizden de takipçilerimize iletilecektir.

MERKEZ BANKASI FAİZ KARARI ÖNCESİ DOLAR VE EURO KURUNDA SON DURUM NE?

Piyasalar Merkez Bankası tarafından açıklanacak olan faiz kararını beklerken dolar kuru ve euro kuru güne yükseliş eğilimli başladı.

An itibari ile dolar kuru 7.6449 TL ve euro kuru ise 9.3345 TL değeri ile piyasalarda işlem görmeye devam ediyor.

ALTIN FİYATLARI BREXİT'TEN DESTEK BULDU! ONS ALTIN, GRAM VE ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Brexit anlaşması ve dolar kurunda yaşanan zayıflamadan destek bulan altın fiyatları ise yeni güne yükselişle başladı.

Yaşanan yükselişin ardından gram altın 461,27 TL, çeyrek altın fiyatı 754,60 TL ve uluslararası piyasada ons altının fiyatı 1.876,93 dolar seviyesine yükseldi.

Piyasalarda Merkez Bankası tarafından açıklanacak olan faiz kararı beklenirken ekonomistlerin faiz beklentisi Merkezin 150 baz puan faiz artışı yapacağı yönde gerçekleşti.
Yorumlar (0)