Odeabank'ın Oksijen Dinamik Hesabı Yüzde 14 Faiz Kazancı Sunuyor!

Banka hem kendi müşterilerine hem de başka banka müşterilerine bu hesabı sunmaya devam edecek.

Odeabank'ın Oksijen Dinamik Hesabı Yüzde 14 Faiz Kazancı Sunuyor!
Banka hem kendi müşterilerine hem de başka banka müşterilerine bu hesabı sunmaya devam edecek. Başvuruları ise şuanda şubelerden alıyor. Oksijen Dinamik Hesap açılışı yapan kişiler bu hesabı, hesaba bağlı kartları ile birlikte klasik bir mevduat hesabı şeklinde kullanabiliyorlar. Aynı zamanda harcamalara rağmen günlük işleyen faiz ile getiri elde etmeye devam edecekler.

Oksijen Dinamik Hesap Özellikleri

Oksijen Dinamik hesabın özelliklerine bakıldığından faiz getirisi için %14 oranın esas alındığı görülüyor. Hesap 1.000 TL limitten itibaren nakit para yatırma işlemi ile açılabiliyor. Hesap eğer 5 bin TL nakit yatırma işlemi ile açılırsa, 32 günün sonunda elde edilen toplam faiz getirisi 74 TL olarak hesaplanıyor.

Oksijen Dinamik Hesap eğer 10 bin TL limit ile açılırsa 32 ay vade sonunda elde edilen toplam getiri ise 148 TL olarak tanımlanıyor. 20 bin TL birikim hesap içinde yapıldığında her 32 gün sonunda 296 TL faiz getirisi elde ediliyor. Hesaptaki birikim 50 bin TL olduğunda ise aylık olarak elde edilecek faiz getirisi 739 TL olarak şekilleniyor. Eğer hesapta 60 bin TL birikirse her ay sonunda ek getiri rakamı 887 TL oluyor.

Hesap Açılışı İçin Başvuru Nasıl Yapılacak?

Bu fırsata sahip mevduat hesabının açılışı için ise kişinin TC kimlik kartı ve hesap açılışında kullanacağı nakit karşılık ile kendisine en yakın Odeabank şubesine gitmesi gerekiyor. Bankanın vezne bölümünden TC kimlik kartı fotokopisi teslimi ardından ‘’ Oksijen Dinamik Hesap Başvuru formu’’ kimlik ve iletişim bilgileri ile doldurularak imzalanıyor. Bu şekilde açılan hesaba ise 1.000 TL’den başlayan nakit yine vezneden yatırılıyor.

Hesap hem günlük faiz işleme opsiyonlu hem de 32 gün vadeli şekilde açılabilmektedir. Bu istek vezneden başvuru yapılırken dile getirilebiliyor. Her iki seçenekte de o güne ait faiz getirisi her gün aksatılmadan hesaba iletiliyor.
Yorumlar (0)