Onlarca Marka ve Model Otomobil İcradan Satılık! Mart Ayı Fiyat Listesi

Bahar ayları başında araç almak isteyenler için icradan satılık araçlar listesi yenilendi.

Onlarca Marka ve Model Otomobil İcradan Satılık! Mart Ayı Fiyat Listesi
Bahar ayları başında araç almak isteyenler için icradan satılık araçlar listesi yenilendi. Çeşitli icra müdürlükleri tarafından yayımlanan duyurular ile çok eski modeller ile çok yeni model aracın satılacağı ilan edildi. Mart 2021 döneminde gerçekleştirilecek.

Mart ayının başından itibaren satışlar başlayacak. Ay boyunca devam edecek satışlar ile onlarca marka binek otomobil ihaleye çıkarılacak.

İCRADAN ARAÇ SATIŞLARI

İhale ile yapılan icradan araç satışlarında en önemli detaylardan bir tanesi de araçların fiyatları. İcradan satışa çıkarılan araçlar, muhammen bedeller üzerinden ihaleye çıkarılır. Muhammen bedeller aracın yaşına, modeline, kullanım durumuna, teknik aksamına göre değişir. Fiyatlar normal piyasadan daha ucuz olurken ihaleye katılımın az olması durumunda indirimli fiyatlarla araç almak mümkün olabiliyor.

İcradan araç satışlarında ihalelere katılım az olması durumunda, katılımcılar ilk teklif fiyatı üzerinden araç alabilirler. Muhammen bedel belirleme sürecinde bir miktar düşen araç fiyatları ilk tekliften satılması halinde ise piyasadan daha uygun fiyata gelmiş olacak.

MART 2021 DÖNEMİ GÜNCEL SATIŞ İLANLARI

İcradan araç satışları kapsamında yeni yayımlanan veya şubat ayı sonunda yayımlanmış olup ihalesi mart ayı içerisinde yapılacak olan araç satışları şu şekilde olacak.

İl İl Araç Satış Listeleri(Görseller Basın İlan Kurumu - Resmi İlan Portalından alınmıştı. Toplam 200'den fazla araç satış ilanı arasından sadece birkaç tanesi alınmıştır. Bu şekilde yayımlanan çok sayıda duyuru bulunmaktadır.)

Yayımlanan araç satış ilanları genellikle büyükşehirlerde yer alıyor. Hemen hemen tüm iller için araç satış ilanları bulunurken bazı illerde daha çok duyuru bulunuyor. Özellikle Ankara, İstanbul ve İzmir illeri ile diğer büyükşehirler için daha çok duyuru bulunmaktadır.

ARAÇ SATIŞ İLANLARI NEREDEN TAKİP EDİLİR?

İcradan satılık araç satışları Resmi İlan Portalı (İlan gov.tr) üzerinden takip edilebilir. İl veya İlçe İcra Müdürlükleri yayımladıkları duyuruları Resmi İlan Portalı üzerinden kamuoyuna ilan ederler. Vatandaşlar ayrıca icra müdürlüklerinin web siteleri üzerinde de duyuruları takip edebilirler.

İCRADAN SATILIK ARAÇLAR NASIL ALINIR?

İcradan araç satışları için düzenlenecek ihaleler iki aşamadan oluşur. Birinci aşama ilk ihale ile olur. Bu ihale de araç için belirlenen muhammen bedel üzerinden teklif gelmezse yada belirlenen düzeyde teklif gelmezse ikinci ihale süreci başlar. İlk ihale sürecinde beklenen teklif gelirse satış ilk ihale sürecinde tamamlanır. Araçlar için teklifler artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap. gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilir.
Yorumlar (0)