Parasını, Birikimini İş Bankası Vadeli Mevduat Hesabıyla Değerlendirmek İsteyenlere 32 Günlük Kazanç Tablosu

Birikmiş parası olanlar birikimlerini bankaların vadeli mevduat faiz oranlarıyla değerlendirmek istediklerinde her banka farklı oranlarda kazanç sağlıyor.

Parasını, Birikimini İş Bankası Vadeli Mevduat Hesabıyla Değerlendirmek İsteyenlere 32 Günlük Kazanç Tablosu

Birikmiş parası olanlar birikimlerini bankaların vadeli mevduat faiz oranlarıyla değerlendirmek istediklerinde her banka farklı oranlarda kazanç sağlıyor. Vadeli mevduat hesabı en çok aranan bankalardan bir tanesi de İş Bankası. Peki 10.000 TL'si olan ve İş Bankası vadeli mevduat ile değerlendirmek isteyenler 32 gün sonunda ne kazanç elde ederler?

İş Bankası müşterilerine günlük aylık ve yıllık süreçlerde vadeli mevduat hesabıyla kazanç sağlıyor. Bankanın en çok tercih edilen yatırım süreci ise 32 günlük vadeli mevduat hesabı. Birikimlerini günlük, aylık ve yıllık oranda değerlendirmek isteyenlere her plan için ayrı bir oran sunan bankanın tüm bu planlarını hesapladık. İŞ BANKASI VADELİ MEVDUAT FAİZ GETİRİLERİİş Bankası müşterilerine Kasım sonunda yüzde 10.65 faiz oranıyla 32 günlük vadeli mevduat getirisi sağlıyor. Bankanın bu oranıyla 10.000 TL'sini değerlendirmek isteyen bir müşteri 32 gün sonunda 89 TL net kazanç elde eder. Bankanın sunduğu faiz oranları sonrasında 10.000 TL, 32 gün sonunda 10 bin 89 TL'ye yükselir. İş Bankası 32 günlük faiz oranları dışında 8 günlük ve 360 günlük vadeli mevduat faiz getirisi de sağlıyor. Bunların dışında İş Bankası'nın vadeli mevduat hesabından faydalanmak için vatandaşların en kaç TL birikim yapmaları gerektiğine ilişkin açıklama geldi. İş Bankası'nın resmi sitesinden yapılan açıklamada, "İster şubelerimizden ister dijital kanallarımızdan 1.000 TL ve üzeri tutarlarla kolayca açabileceğiniz vadeli TL mevduat hesabı ile birikimlerinizi güvenle değerlendirin. Üstelik, 30 Eylül 2020 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında yeni açılan veya vadesi bu tarihler arasında yenilenen vadeli TL hesapları için uygulanan vergi indirimi fırsatı ile birikimlerinize daha yüksek getiri elde edebilirsiniz." bilgisi yer aldı. İŞ BANKASI VADELİ HESAP NASIL AÇILIR?Birikimlerini İş Bankası vadeli hesapta değerlendirmek isteyenler için başvuru kanalları; İş Bankası şubeleri, İş Bankası internet bankacılığı ve İş Bankası mobil bankacılık. Emlak365.com


Yorumlar (0)