Paribu Çöktü Şikayetleri Müşteri Hizmetlerini Kilitledi!

Kripto para işlemlerinin yapıldığı uygulamalardan olan Paribu yine sosyal medyada gündem oldu. Kullanıcılar işlem yapamayınca Paribu uygulaması için şikayet yağdı.

Paribu Çöktü Şikayetleri Müşteri Hizmetlerini Kilitledi!
Yeni nesil yatırım araçlarına yönelik uygulamalardan olan Paribu yine şikayet almaya başladı. Dönem dönem sistemsel arıza veren ve kullanıcılara işlem imkanı tanımayan Paribu, yatırımcıların yatırım yapmalarının önündeki en büyük engel oldu. İşlem yapamayan ve coin satın alıp, satış işlemi yapamayan kullanıcılar Paribu müşteri hizmetlerini adeta kilitlediler.

PARİBU ÇÖKTÜ MÜ, PARİBU NEDEN AÇILMIYOR?

Paribu neden açılmıyor sorusu ile sosyal medyayı sallayan Paribu kullanıcıları şikayet mesajlarını yağmur gibi yağdırmaya başladılar. Paribu üzerinden işlem yapmak için uygulamaya giren kullanıcılar “Bir hata oluştu” yazısı ile iyice çileden çıktılar. Geçtiğimiz haftalarda yine aynı sorunun meydana gelmesi ise Paribu kullanıcıların alternatif arayışlarını hızlandırdı.

SOSYAL MEDYANIN EN ÇOK KONUŞULAN KONUSU OLDUParibu'nun kullanıcılara hizmet verememesi üzerine sosyal medyada platformu Twitter üzerinde Paribu en çok konuşulan konu haline geldi. Paribu'nun çöküşü gündemin ana maddesi haline gelirken paribu üyesi kullanıcılar şikayetlerini ve öfkelerini twitter mesajlarına yansıttılar. Kripto para işlemi yapamayan ve coin satışı gerçekleştiremeyen Paribu kullanıcılarının bazıları Paribu'nun coin fiyatlarının yükselişe geçmesi ile sistem arızası vermesinin tesadüf olamayacağını iddia ettiler.

PARİBU NE ZAMAN DÜZELECEK?Paribu'nun çökmesine ilişkin şu ana kadar Paribu tarafından bir açıklama yapılmadı. Ancak paribu kısa bir süre içerisinde sistemini düzelterek kullanıcılara hizmet vermeye başlaması bekleniyor. Çok yüksek miktarlarda işlemin yapıldığı Paribu uygulaması cidid bir ekonomik aksamaya da neden oldu. Büyük işlem hacimlerine ulaşan Paribu'nun bu konuda altyapı yatırımlarını da daha çok yükseltmesi kullanıcıların talepleri arasında yer almaya başladı.
Yorumlar (0)