Piyasalar Dalgalanmaya Devam Ediyor! Dolar, Euro Kuru, Gram ve Çeyrek Altın Fiyatları Yeni Güne Yükselişle Başladı

Dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamalar sonrası piyasalarda son derece sert bir düşüş yaşanmıştı.

Piyasalar Dalgalanmaya Devam Ediyor! Dolar, Euro Kuru, Gram ve Çeyrek Altın Fiyatları Yeni Güne Yükselişle Başladı

Dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamalar sonrası piyasalarda son derece sert bir düşüş yaşanmıştı. Yaşanan düşüşün ardından 12 Kasım 2020 Perşembe günü piyasalar güne toparlanma eğilimli başladı, dolar kuru, euro kuru, gram altın ve çeyrek altın fiyatı yükseldi. Detaylar haberimizde...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından dün partisinin grup toplantısında yapılan ekonomik reform açıklamaları sonrasında piyasalarda yaşanan sert düşüş sonrasında 12 Kasım 2020 Perşembe gününün açılış fiyatları belli oldu. DOLAR VE EURO KURU YENİDEN YÜKSELİŞE GEÇTİ! Dün AK Parti grup toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamaların ardından ekonomi konusunda verilen mesajlar piyasalar tarafından olumlu karşılanmış, dolar kuru ve altın fiyatları çok sert düşüş yaşamıştı. Yaşanan düşüşün ardından dalgalı seyretmeye devam eden dolar kuru ve euro kuru yeni güne yükseliş eğilimli başladı ve toparlanmaya geçti. 12 Kasım 2020 Perşembe günü dolar kuru yeni işlem gününe yukarı yönlü başladı ve 7,7895 TL alış ve 7,8013 TL satış fiyatı ile işlem görmeyi sürdürdü. Euro kuru ise sabah yukarı yönlü başlamış olduğu güne küçük bir düşüşle devam ediyor. Euro kuru alış 9,1757 TL alış ve 9,1823 TL satış fiyatı ile işlem görüyor. 

12 KASIM 2020 GRAM VE ÇEYREK ALTIN FİYATI NE KADAR, BUGÜN KAÇ TL OLDU?Dün yaşanan çok sert düşüşün ardından gram altın ve çeyrek altın fiyatı ile ons altının fiyatları da yükselişe geçti. 

Gram altın alış fiyatı 467,19 lira ve satış fiyatı 467,23 lira seviyesine yükseldi. Çeyrek altın alış fiyatı ise 773,60 TL ve 773,60 TL satış olarak işlem görmeye devam ediyor. Ons altının fiyatı ise uluslararası piyasada alış 1.864,29 dolar ve 1.864,56 dolar oldu. Emlak365.com


Yorumlar (0)