QNB Finansbank'tan Düşük Faizli Borç Transfer Kredisi! İlk Taksit 2021'de

Kredi veya kredi kartı borcu olanlar için QNB Finansbank borç transfer kredisi imkanı sunuyor.

QNB Finansbank'tan Düşük Faizli Borç Transfer Kredisi! İlk Taksit 2021'de
Kredi veya kredi kartı borcu olanlar için QNB Finansbank borç transfer kredisi imkanı sunuyor. Birçok bankaya göre düşük faiz imkanı sağlayan QNB Finansbank artan, azalan, indirimli ödeme planları sunuyor.

Daha önceki dönemlerde kredi kullanmış ödeyememiş yada farklı farklı kredi kartları ile alışveriş yapmış olan müşteriler için yapılandırma imkanı sunan bankalar bulunuyor. Bankalar müşterilerinin borçlarını tekrar yapılandırırken ödeyebilecekleri bir ödeme planı sunuyorlar. Bankaların sunduğu bu fırsatlar ile müşteriler tek bir bankaya borçlanıyor ve ödemelerini tek çatı altında toplama imkanı yakalıyorlar.

QNB FİNANSBANK BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ

Borç transferi yapan ve müşterilerinin kredilerini en baştan yapılandıran bankalardan bir tanesi de QNB Finansbank. Banka Aralık 2020 ortası iitibariyle sunduğu ihtiyaç kredisi özellikleri ile borç transfer kredisi imkanı sunuyor. QNB Finansbank dışında bankalara kredi veya kredi kartı borcu olanlar bankanın sağladığı bu olanakla aylık tek bir ödeme yaparak tüm borçlarını ödeme imkanı yakalıyorlar. İhtiyaç kredisi faiz oranlarının yüksek olması nedeniyle borç transfer kredisi faiz oranlarını da belli bir faiz bandının üzerinde sağlayan banka müşterilere avantajı ödeme sürecinde sağlıyor.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Özellikleri

* Müşteriler borçlarını tek bir kredi altında toplayabilir ve ödemelerini tek bir kredi için yaparlar.

* Borç transferi kredisi aylık faiz oranı yüzde 1.44 olarak uygulanır.

* Banka müşterilerine 3 yıl vadeli bir ödeme planı sunar ve uzun vadeli ödeme planlarında vade farkı uygulamıyor.

* Bankanın geri ödeme sürecinde 3 ay ödeme erteleme dışında azalan, artan, serbest ödemeli kredi ödeme planları bulunuyor.

20.000 TL BORÇ TRANSFERİ KREDİSİ KAÇ TL TAKSİTLE ÖDENİR?

QNB Finansbank üzerinden borç transferi kullanarak 20.000 TL kredi kullanacak olan bir müşteri ödemelerini aşağıda yer alan plana benzer bir şekilde yapacak.

Emlak365.com
Yorumlar (0)