Sigaraya Zam Mı Geldi? 1 Nisan 2021 Zamlı Sigara Fiyat Listesi

Bir süredir yapılması gündemde olan sigara zammına ilişkin bazı iddialar gündeme geldi. Bu iddialar kapsamında British American Tobacco bünyesinde yer alan tekel ürünlerinin fiyatlarının arttığı öne sürüldü. 1 Nisan tarihinden itibaren geçerli olacağı iddia edilen zam tutarının ise 50 kuruş olduğu belirtildi. Peki sigaraya zam geldi mi? detaylar haberimizde...

Sigaraya Zam Mı Geldi? 1 Nisan 2021 Zamlı Sigara Fiyat Listesi
Sigara fiyatlarına 1 Nisan 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere zam yapıldığı iddia edildi. Sosyal medyada hızla yayılan iddialara göre; sigaraya yapılan ve bir süredir beklenen zam tutarına ilişkin tüm detaylar haberimizde.

SİGARA FİYATLARINA ZAM MI YAPILDI?

Bir süredir yapılması gündemde olan sigara zammına ilişkin bazı iddialar gündeme geldi. Bu iddialar kapsamında British American Tobacco bünyesinde yer alan tekel ürünlerinin fiyatlarının arttığı öne sürüldü. 1 Nisan tarihinden itibaren geçerli olacağı iddia edilen zam tutarının ise 50 kuruş olduğu belirtildi.

50 Kuruluşlu Zam

British American Tobacco Tekel ürünlerine yapılan zam tutarının 50 kuruş olduğu iddia edilirken yapılan zam tutarlarına dair sosyal medyada bir tablo paylaşıldı. Bu tabloya göre; fiyatı değişen tekel ürünleri ve yeni olduğu iddia edilen fiyatlar.

Fiyatı Zamlandığı İddia Edilen Sigaralar ile Fiyat Değişikliği OlmayanlarFiyat değişikliğine ilişkin sosyal medyada yer alan açıklamada; mevcut vergi yapısı ile hizmet ve ürün kalitesinden ürün verilmeden sürdürülebilir hizmetler için 1 Nisan 2021 tarihinden itibaren belirlenen ürünlerde fiyat değişikliği olacağı iddia edildi. Söz konusu yeni zamlı fiyatlar 1 Nisan tarihinden itibaren geçerli olacağı da iddialar arasında yer aldı.

DİĞER ÜRÜNLERE ZAM GELECEK Mİ?

Yapılan bu zammın ardından diğer markalar için de araştırmalar yapılmaya başlandı. Ancak zam konusunda yapılan tüm değişiklikler yukarıda yer aldığı gibi. Bunun dışında kalan ürünlerde henüz bir zam gelişmesi yok.
Yorumlar (0)