Sizinde Ziraat Bankası'ndan Unuttuğunuz Paranız Olabilir! 2021 Zaman Aşımı Listesi Yayımlandı

Ziraat Bankası 2021 yılı Haziran ayında zaman aşımına uğrayacak olan vadeli mevduat hesapları ve emanetlere dair duyuru yayımladı.

Sizinde Ziraat Bankası'ndan Unuttuğunuz Paranız Olabilir! 2021 Zaman Aşımı Listesi Yayımlandı

Ziraat Bankası 2021 yılı Haziran ayında zaman aşımına uğrayacak olan vadeli mevduat hesapları ve emanetlere dair duyuru yayımladı. Bankada yer alan bu paraların ve emanetlerin alınabilmesi için ilan edilen başvuru tarihine kadar başvuru yapılması gerekiyor.

Türkiye'nin en çok tercih edilen bankaları arasında ilk sırada yer alan Ziraat Bankası resmi internet sitesinden 2021 yılında zaman aşımına uğrayacak paralar, mevduat hesapları ve emanetlere ilişkin açıklamada bulundu.ZİRAAT BANKASI'NDAN UNUTULAN PARALARA DAİR DUYURUZiraat Bankası 2021 yılı içerisinde zaman aşımına uğrayacak olan mevduat hesapları ve emanetlere ilişkin yapmış olduğu açıklamasında, bankalar nezdindeki mevduat, katılım fonu, emanet ve alacaklardan hak sahibinin en son talebi, işlemi, herhangi bir yazılı talimatı tarihinden başlayarak  on yıl içinde aranmayanlar zamanaşımına tabidir, hatırlatmasında bulundu. Bu kapsamda Ziraat Bankası'nda alacağı olanlar haklarının zaman aşımına uğramaması adına başvuruda bulunacaklar.Kimler Nasıl Başvuru Yapacak?Ziraat Bankası kimlerin başvuru yapacağına ilişkin açıklamasında listelerin bankanın resmi sitesinden ilan edildiğini duyurdu. Ziraat Bankası'nın duyurular sayfası üzerinden "2021 Yılı İçerisinde Zamanaşımına Uğrayacak Mevduat Hesapları ve Emanetler" duyurusuna tıklayacak olan vatandaşlar öncelikle yapılan açıklamaya ulaşacaklar. 

Daha sonra duyurunun en sonunda sorgulama linki bulunuyor. Bu sorgulama ekranından İsim ve Soyisime göre arama yapılabilecek. Ziraat Bankası'ndan alacağına ilişkin kontrol yapmak isteyenler bankanın resmi web sitesinden aktardığımız Emlak365.com

Yorumlar (0)