Son Dakika! Binance Para Çekme Durduruldu!

Kripto Para Borsası Binance yapmış olduğu son dakika açıklaması ile para çekme işlemlerini geçici olarak durdurduğunu duyurdu. Thodex olayının ardından yapılan açıklama kısa süreli panik yaşanmasına neden olurken dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Binance'den açıklamalar peş peşe geldi.

Son Dakika! Binance Para Çekme Durduruldu!

Kripto para birimleri rekor üzerine rekor kırarken Türkiye'de de kripto paralara yatırım yapan kişilerin sayıları büyük bir hızla artmaya devam ediyor. Kripto para işlemleri bu amaçla kurulan borsalar üzerinden yapılırken dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olarak kabul edilen Binance tarafından yapılan son dakika açıklaması kısa süreli panik yaşanmasına neden oldu. 

THODEX VURGUNU SONRASI PARA ÇEKME İŞLEMİNİN DURDURULMASI PANİK YARATTI! 

Binance resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklama ile tüm para çekme işlemlerinin geçici olarak askıya alındığı ilan edildi. Yapılan paylaşım ile para çekme işlemlerin teknik bir sorun nedeni ile durdurulduğu ve teknik ekibin sorunu çözmek için üzerinde çalıştığı bilgisine yer verildi. 

Para çekme talebi gönderen kişilerin bu taleplerinin kuyruğa ekleneceği ancak sorun çözülüne kadar işleme alınmayacağı belirtilerek borsa oyuncularından sabırlı olmaları istendi. 

Saat 14:00 itibari ile yapılan paylaşım bir anda sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girerken özellikle de Thodex vurgunu nedeni ile Türk yatırımcılar büyük panik yaşadı. Ancak Binance tarafından yaklaşık 1 saat sonra yapılan paylaşım ile sorunun çözüldüğü ve para çekme işlemlerinin yeniden başlatıldığı duyuruldu. 

Para çekme işlemlerinin normale döndüğü açıklaması memnuniyet yarattı. 2018 senesinden bu yana kripto paralara yönelik olarak hizmet veren Binance işlem hacmi açısından değerlendirildiğinde dünyanın en büyük kripto para borsası olarak ilk sırada yer alıyor. 

Yorumlar (0)