Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan İmzaladı, Borcu Olanlara Yapılandırma Müjdesi Resmi Gazete İle Yayımlandı!

30 Aralık 2020 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan 7256 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun kapsamında borcu olanlara yapılandırma müjdesi geldi! Süre 1 ay daha uzatıldı.

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan İmzaladı, Borcu Olanlara Yapılandırma Müjdesi Resmi Gazete İle Yayımlandı!

30 Aralık 2020 tarihli Resmi Gazete ile yayımlanan 7256 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun kapsamında borcu olanlara yapılandırma müjdesi geldi! Süre 1 ay daha uzatıldı. Devlete borcu olanlara borç erteleme ve yapılandırma müjdesinin detayları haberimizde...

Emlak365.com / Devletin borcu olanlara sunmuş olduğu yapılandırma müjdesi için başvuru süresi 1 ay daha uzatıldı. BORCU OLANLARA YAPILANDIRMA BAŞVURUSU İÇİN 1 AYLIK EK SÜRE TANINDI! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan Cumhurbaşkanı Kararı kapsamında yayımlanan 7256 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanunun 3 üncü Maddesi ile 4 üncü Maddesinde (Onüçüncü ve Ondördüncü Fıkraları Hariç) Yer Alan Başvuru ve İlk Taksit Ödeme Sürelerinin, Anılan Maddelerde Belirtilen Sürelerin Bitiminden İtibaren Bir Ay Uzatılmasına Dair Karar (Karar Sayısı: 3343) ile beraber yapılandırma başvurusu yapmak isteyen kişilere 1 aylık ek süre tanınmış oldu.  7256 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanunun 3 üncü Maddesi ile 4 üncü Maddesinde (Onüçüncü ve Ondördüncü Fıkraları Hariç) Yer Alan Başvuru ve İlk Taksit Ödeme Sürelerinin, Anılan Maddelerde Belirtilen Sürelerin Bitiminden İtibaren Bir Ay Uzatılmasına Dair Karar (Karar Sayısı: 3343)CUMHURBAŞKANI KARARI Karar Sayısı: 3343 7256 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanunun 3 üncü Maddesi ile 4 üncü Maddesinde (Onüçüncü ve Ondördüncü Fıkraları Hariç) yer alan başvuru ve ilk taksit ödeme sürelerinin, anılanmaddelerde belirtilen sürelerin bitiminden itibaren bir ay uzatılmasına, 7256 sayılı kanunun 3 üncü maddesinin 16. fıkrası gereğince karar verilmişti. 

Alınan karar kapsamında hem yeniden yapılandırma son başvuru tarihi hem de yeniden yapılandırma ilk taksit ödeme tarihi 1 ay daha uzatılmış oldu. Kamuoyunda uzun süredir son başvuru tarihinin uzatılması yönünde yoğun talep bulunuyordu. 

Yorumlar (0)