Stopaj İndirimi ile Yüksek Faiz Getirisi Kazanmak İsteyenlere Vakıfbank Ara Dönem Getirili Mevduat Hesabı

Stopaj indirimi avantajından yararlanarak daha fazla faiz geliri elde etmek isteyen kişilere yönelik olarak Vakıfbank ara dönem getirili mevduat hesabı ile yeni bir kampanya başlattı.

Stopaj İndirimi ile Yüksek Faiz Getirisi Kazanmak İsteyenlere Vakıfbank Ara Dönem Getirili Mevduat Hesabı

Stopaj indirimi avantajından yararlanarak daha fazla faiz geliri elde etmek isteyen kişilere yönelik olarak Vakıfbank ara dönem getirili mevduat hesabı ile yeni bir kampanya başlattı. Vakıfbank 32 günlük vadeli mevduat hesabı faiz oranı yüzde kaç?

Vakıfbank TL Mevduat Hesabı faiz oranları için yeni bir kampanya başlattı. Başlatılan kampanya kapsamında Ara Dönem Getirili Mevduat Hesabı kapsamında stopaj indirimi ile daha yüksek faiz getirisi kazanma imkanı sunuldu. 

VAKIFBANK ARA DÖNEM GETİRİLİ MEVDUAT HESABI 

Vakıfbank tarafından yapılan açıklama ile "Ara Dönem Getirili Mevduat Hesabı ile tasarruflarınızı 182 gün vade ile bağlayarak stopaj avantajı elde ederken, ihtiyaçlarınız için faiz gelirinizi aylık dönemlerde kullanabilme fırsatı yakalayın" ifadeleri ile yeni kampanya duyuruldu. 

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere 182 gün vade ile Türk Lirası, Dolar ve Euro hesap açmak isteyen kişilere yönelik olarak vade boyunca sabit faiz ve aylık dönemlerde faiz ödemesi imkanı sunulacak. Hesap açılış limiti olarak ise taban tutar 1000 TL, 1000 dolar ve 1000 euro olarak belirlendi. 

VAKIFBANK ARI HESABI 32 GÜNLÜK VADELİ MEVDUAT HESABI FAİZ ORANI KAÇ?

Arı hesabı ile yüksek hoşgeldin faizi veren Vakıfbank yüzde 15.75 oranı ile yüksek faiz geliri elde etme imkanı sundu. Vakıfbank arı hesabı açan kişilerin hoşgeldin tanışma faizi ile daha yüksek kazanç elde etmeleri sağlanırken stopaj indirimi avantajı ile bu kazanç artıyor. 

Emlak365.com 

Yorumlar (0)