SYDV ve İŞKUR İl Müdürlüğü 2. El Araba Satış İlanı! İhale İlk Teklif Fiyatı

İki farklı kamu kurumu mülkiyeti kendilerine ait olan iki farklı aracın satışı için ihale düzenleyecekler.

SYDV ve İŞKUR İl Müdürlüğü 2. El Araba Satış İlanı! İhale İlk Teklif Fiyatı
İki farklı kamu kurumu mülkiyeti kendilerine ait olan iki farklı aracın satışı için ihale düzenleyecekler. İhale işlemleri Mart ayı sonuna doğru gerçekleştirilecek olup kurumlar ihaleye katılacaklar için hem aracın durumu hakkında bilgi verdiler hemde fiyatlara dair açıklamada bulundular.

SYDV ARAÇ SATIŞ İLANI

Gaziantep ili Şahinbet İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf tarafından yayımlanan duyuru kapsamında mülkiyeti kuruma ait olan 2016 model araç satılacak. Yayımlanan duyuruya göre araç Renault Sedan marka. Kurum söz konusu aracın satışını 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45 inci maddesi uyarınca Açık teklif usulü yapacak.

2016 Renault Sedan AA için muhammen bedel: 278 bin 813 TL olarak açıklandı.

İhaleye katılacak olanlar Gaziantep Şahinbey SYDV'den ihale şartnamesi alacak. Daha sonra şartnamede yer alan başvuru evraklarını toplayacak olan vatandaşlar, araç için belirlenen muhammen bedel üzerinden geçici teminat bedeli ödeyecekler. Evraklar ve makbuz ile birlikte başvurular kuruma yapılıp 24 Mart tarihinde düzenlenecek ihaleye katılım sağlanacak.

İŞKUR ARAÇ SATIŞ İLANI

Araç satışı için yayımlanan bir diğer ilan ise İŞKUR İl Müdürlüğü'nden geldi. Türkiye İş Kurumu Mardin İl Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuruda, 1998 model araç satışı yapılacağı ilan edildi. İlana göre satışı yapılacak olan araç 1998 model 47 AS 105 plakalı hizmet aracı. Aracın markası Tofaş-Fiat, tipi Doğan olarak açıklandı. 29 bin kilometrede olan araç ihale ile satılacak.

Kurum aracın satışına ilişkin açıklamasında "İhalenin nerede, hangi tarih ve saatte ve hangi usulle yapılacağı: 47 AS 105 Plakalı Hizmet Aracının Satış İhalesi 16 Mart Salı günü saat:10:00'da Mardin İŞKUR İl Müdürlüğü Toplantı salonunda yapılacaktır. 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 35.a)maddesi çerçevesinde Kapalı Teklif Usulüyle başlayacak ihale 35. c ve d maddeleri uyarınca Açık Teklif ve Pazarlık Usulüyle sonuçlandırılacaktır." bilgilerini verdi.

Araç için belirlenen muhammen bedel: 14 bin 687 TL olarak açıklandı.

İhale başvuruları nüfus cüzdan sureti, teminatın yatırıldığına dair makbuz ve her sayfası imzalı şartname, tüzel kişilik adına veya vekâlet evraklarıyla birlikte yapılacak. Başvuruların ardından ihaleye katılacak olan vatandaşlar en yüksek teklifi vermeleri durumunda aracı almaya hak kazanacaklar. En yüksek teklifi verenler araç satış işlemlerini kurum üzerinden tamamlayacaklar.
Yorumlar (0)