Taksit Başlangıcı 2021 Olan Kredi Kampanyaları! TEB, İNG Bank, QNB Finansbank

İhtiyaç kredisi kullanımlarında vatandaşların aramış olduğu özelliklerin başında kredi ödeme erteleme imkanları geliyor.

Taksit Başlangıcı 2021 Olan Kredi Kampanyaları! TEB, İNG Bank, QNB Finansbank

İhtiyaç kredisi kullanımlarında vatandaşların aramış olduğu özelliklerin başında kredi ödeme erteleme imkanları geliyor. Kredisini anında kullanmak isteyen ancak ödemelere daha sonraki dönemde başlamak isteyen müşterilere 3 bankadan ödeme erteleme imkanı sunuluyor. İşte bankaların ödeme ertelemeli kredileri.

İhtiyaç kredisi kullanacak olan müşterilere sağlanan kredi kampanyalarında sunulan ortak özelliklerden bir tanesi ödeme erteleme fırsatları.Bazı bankalar bu ödeme erteleme imkanlarını 3 ay erteleyip ilk taksit döneminde ödenmesini sağlarken bazı bankalar ise ödeme öteleme uyguluyorlar. Pandemi sonrası vatandaşların kredi kullanımlarında aradıkları özelliklerden olan ödeme erteleme imkanları ve 3 bankanın kredi olanakları şöyle;TEB, İNG BANK, QNB FİNANSBANK KREDİ OLANAKLARIİhtiyaç kredisi faiz oranları ve ödeme kolaylıkları ile ön plana çıkan bankalar arasında TEB, İNG Bank, QNB Finansbank bulunuyor. TEB Kredi OlanaklarıTEB müşterilerinin ihtiyaç kredisi kullanımlarına 3 ay ödeme erteleme imkanı sunan bankalardan. Müşterilerine 36 ay vade imkanı sağlayan Türkiye Ekonomi Bankası TEB, vade farkı uygulamıyor. Kasım ayının ikinci haftası itibariyle TEB kredi faiz oranları yüzde 1.29 olarak uygulanıyor. QNB Finansbank Kredi OlanaklarıQNB Finansbank müşterilerine artan taksitli, azalan taksitli, değişken ödemeli, serbest ödemeli kredi imkanları sunuyor. Ödemelerini ertelemek isteyen müşterilerine 3 ay erteleme sağlayan banka;  ayrıca 3 aydan 36 aya uzanan bir ödeme planı sunuyor. QNB Finansbank kredi faiz oranı yüzde 1.35İNG Bank Kredi OlanaklarıİNG Bank müşterilerine yüzde 1.49 faiz oranıyla kredi imkanı sunuyor. Ayrıca müşterilerinin kredi risk puanlarının düşük olması durumunda İNG Bank daha yüksek oranda kredi kullanma imkanı sunuyor. İNG Bank kredi ödeme erteleme süreci ise 3 ay. Emlak365.com


Yorumlar (0)