TEB Marifetli Hesapla Yüzde 18 Hoş Geldin Faizi!

Birikimini bankada değerlendirmek isteyen kişilere yönelik olarak TEB vadeli mevduat hesabı faiz oranı rakamını güncelledi.

TEB Marifetli Hesapla Yüzde 18 Hoş Geldin Faizi!
Birikimini bankada değerlendirmek isteyen kişilere yönelik olarak TEB vadeli mevduat hesabı faiz oranı rakamını güncelledi. Yapılan yeni güncelleme sonrasında hoş geldin faizi verilen marifetli hesap için yükseliş kararı verildi. Günlük vadeli olarak çalışan hesap her gün anapara ve faizin değerlendirmesini sağlayacak.

TL Marifetli Hesap açtıran müşterilere 30 gün boyunca avantajlı hoş geldin faizi verilirken bu oran yüzde 17 seviyesinden yüzde 18 seviyesine yükseltildi. Faiz getirisi elde etmek isteyen kişiler için açmak istedikleri hesapta en az 2 bin TL, dolar kuru ve euro kuru için de 1000 USD / EURO limiti konulmuş durumda.

TEB MARİFTELİ HESAP İLE FAİZ YÜZDE 18 OLDU! 

Yapılan duyuru ile TEB Marifetli hesap kapsamında uygulanan hoş geldin faizi yüzde 18 seviyesine çekildi. 30+30+30 Toplam 90 Güne Kadar Marifetli Hoş Geldin Kampanyası kapsamında 01.03.2021 tarihi itibarıyla ilk kez TL Marifetli hesap açacak müşterilerimize özel, Marifetli hesapta 30+30+30 gün toplam 90 güne kadar güncel hoş geldin faiz oranı sunulmuş oldu.Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 1 Mart 2021 tarihi itibari ile ilk kez marifetli hesap açacaklar için geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin kampanya dönemi boyunca 750 liralık banka kartı harcaması, 3 bin liralık kredi kartı harcaması yeni bir otomatik ödeme fatura talimatı hizmetlerinden en az 1 tanesini kullanmaları gerekecek. Her müşterinin en fazla bir kere kampanyadan yararlanmasına olanak sağlanırken, global genç hesaplar ise kampanyaya dahil edilmeyecekler. Söz konusu faiz oranı ile kampanya 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerli olacak.
Yorumlar (0)