EKONOMİ

TEB'den 2020 Yılında En Az 850 TL, En Fazla 1000 TL Emekli Promosyonu Kampanyası

TEB 2020 yılı emekli promosyonu kampanyası ile çok sayıda bankadan daha yüksek oranda ödeme yapacağını duyurdu. Banka yapmış olduğu açıklamasında emekli maaşını TEB'den alacak vatandaşlar için sunulacak ek avantajları da açıkladı.

TEB 2020 yılı emekli promosyonu kampanyası ile çok sayıda bankadan daha yüksek oranda ödeme yapacağını duyurdu. Banka yapmış olduğu açıklamasında emekli maaşını TEB'den alacak vatandaşlar için sunulacak ek avantajları da açıkladı.

2020 yılıın girmesinin ardından çok sayıda banka tarafından düzenlenen emekli promosyonu kampanyaları yenilendi. 

Bu çerçevede bankaların yeni yıl kampanyalarını sizlere aktarmaya devam devam ediyoruz. Bu haberimizde de TEB tarafından sağlanan emekli promosyonu kampanyasının detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. 

2020 TEB EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI

TEB tarafından sağlanan emekli promosyonu kampanyasında en önemli avantaj promosyon ödemesi. Banka emeklilere emekli promosyonu olarak 1000 TL’ye varan ödemeler yapıyor. Banka bunun dışında ayrıca emekli müşterilerine özel ek avantajlarda sağlıyor. 

TEB tarafından sağlanan bu avantajları tüm detayları ile sizlere aktarıyoruz. 

Promosyon Ödemelerine İlişkin Detaylar

TEB tarafından sağlanan emekli promosyonunde ödemeler, emeklilerin maaşlarına göre yapılıyor. Maaşı yüksek olana daha fazla promosyon ödeniyor. Bu çerçevede;

* Maaşı 999 TL’ye olan vatandaşlara yapılan promosyon ödemesi 850 TL.

* Maaşı 1000 TL ile 1999 TL arasında olan vatandaşlara ise 925 TL

* Maaşı 2000 TL’den fazla olan vatandaşlara 1000 TL promosyon ödemesi yapılır.

TEB’DEN EMEKLİ MAAŞI ALANLARA SAĞLANAN AVANTAJLAR

TEB aracılığıla emekli maaşını alan vatandaşlara sağlanan ek avatandaşlar şunlar;

Hesap işletim ücreti muafiyeti Kredi kartı ücret muafiyeti Çağrı merkezi ve internetten yapılan işlemlerde ücret muafiyeti Günlük nakit çekim imkanı sunan Marifetli Hesap ile birikimlerine yüksek faiz ATM’lerden yüksek çekim limiti (emekli maaş müşterilerinde 3.000 TL)

Emlak365.com


Bir Yorum

  1. Teb 31.12.2019 son günü kampanyasını 30.12.2019 a çekmesi ile beni mazur etti.duzeltilmesini talep ediyorum

  2. 31.12.2019 promosyon son günü emekli geçişinizi yapabilirsiniz dediler müşteri hizmetlerindeki bayan fakat bankaya gittikdündü son gün dediler birbirlerinden haberleri yok nasıl güven verdiniz inanın

  3. 30.12.2019 tarihinde TEB Bayraklı şubesine gittim kampanya bitti dediler oysaki sizin sitede son tarih 31.12.2019 görünüyor kampanya uzatıldı mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir