Tüm Bankalara Olan İhtiyaç, Taşıt ve Konut Kredisi ile Kredi Kartı Toplam Borcunu Öğrenmek İsteyenlere Findeks Risk Raporu Sorgulama

Vatandaş özellikle de korona virüs salgını döneminde verilen ucuz kredi destek paketlerinden yararlandığı için büyük bir borç yükünün altına girerken süreçte insanlar hangi bankaya ne kadar borcu olduğunu takip etme konusunda da sıkıntılar yaşadı. Tüm bankalara olan borçlarımı nasıl öğrenebilirim, toplam borcum ne kadar, toplam borç sorgulama nasıl yapılır, toplam kredi limiti nedir, toplam kredi kartı borcu öğrenme nasıl yapılır?

Tüm Bankalara Olan İhtiyaç, Taşıt ve Konut Kredisi ile Kredi Kartı Toplam Borcunu Öğrenmek İsteyenlere Findeks Risk Raporu Sorgulama

Bankaların kredi kullandırım oranları rekor üstüne rekor kırarken pandemi döneminde açılan ucuz kredi muslukları nedeniyle vatandaşın borç yükü de büyük oranda arttı. Süreçte pek çok kişi farklı bankalardan kredili ürünler kullanırken vatandaş borçlarını takip etme konusunda da sıkıntılar yaşamaya başladı. 

TÜM BANKALARA OLAN BORÇLARIMI NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

Özellikle de pandemi döneminde vatandaş  devlet tarafından verilen ucuz faizli destek kredi paketlerinden sıklıkla yararlanırken bankalara olan borç yükü de arttı. Vatandaş bile artık hangi bankaya kaç lira borcu olduğunu takip etmekte zorlanırken süreçte vatandaşın imdadına Findeks risk raporu yetişti. 

Tüm bankalara olan borcun tek ekranda görülmesini sağlayan Findeks risk raporu sayesinde;

Findeks Kredi Notu (Notlu Risk Raporu aldığınızda, kredi notunuz da raporda yer alır.)

Sahip olduğunuz kredi notu ve bu notun değişimi,

Sahip olduğunuz kredi notunun Türkiye ortalamasıyla karşılaştırması, 

Bankalar üzerinden kullanmış olduğunuz kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabı, 

Bu bankalardan kredili ürünlerin toplam limitleri ve borç bilgileri, 

Kredili ürünlerden hangilerinin açık ve kapalı olduğu, 

Bu ürünlere ait yapmış olduğunuz ödemelerin bilgisi. 

ÜCRETSİZ FİNDEKS KREDİ NOTU VE RİSK RAPORU SORGULAMA! FİNDEKS RİSK RAPORU SORGULAMA ÜCRETİ NE KADAR, KAÇ TL?

Hangi bankalara borcu olduğunu öğrenmek isteyen kişiler için ilk kez Findeks mobil uygulamasını cep telefonuna indirmeleri haline ücretsiz sorgulama hakkı verilecek. 

Bu haktan yararlanamayan kişiler için ise Findeks risk raporu sorgulama işlemi için 11 TL ücret ödenmesi gerekecek. Raporu sorgulamak, tüm bankalara olan kredi ve kart borcunu öğrenmek isteyen kişiler cep teleonlarının uygulama bölümünden Findeks Mobil yazarak uygulamayı indirebilecek. 

Uygulama üzerinden ücretsiz olarak sorgulama yapılabilecek. 

Emlak365.com

Yorumlar (1)
Ayhan 3 ay önce
Çöp sıkıştım ihtiyacım var