Türkiye Finans Katılım Bankası'ndan 65 Yaş ve Üzeri Vatandaşlara Özel Destek Paketi! Destek Paketinin İçinde Neler Var?

Türkiye Finans Katılım Bankası, salgın döneminde emeklilerin yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. 65 yaş ve üzeri emekli müşterilerine özel hazırladığı destek paketi ile birlikte tüm ihtiyaçların karşılanması amaçlanıyor. Peki özel destek paketi içerisinde neler var? Hangi emekliler bu desteklerden faydalanabilecekler?

Türkiye Finans Katılım Bankası'ndan 65 Yaş ve Üzeri Vatandaşlara Özel Destek Paketi! Destek Paketinin İçinde Neler Var?

Katılım Bankası olan Türkiye Finans, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak için harekete geçiyor. Salgının hem ekonomik hem de psikolojik etkilerinin silinmesi için müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Bir süredir müşterileri için özel olarak hazırladığı destek paketleri ile gündeme gelen Türkiye Finans Katılım Bankası, sokağa çıkma yasağına takılan 65 yaş ve üzeri müşterileri için özel hizmetler vermeye devam ediyor. Mağduriyetin ortadan kaldırılması için emekli maaşlarında ve ikramiye ödemelerinde eve hizmet sistemi hayata geçiriliyor.

Emekli Maaşları Eve Götürülüyor!

Emekli maaşını Türkiye Finans üzerinden alan 65 yaş ve üzeri vatandaşlar için, bankaya gelip para çekemeyenler için başvuru yapmaları ve bankayla görüşmeleri halinde maaşları evlerine kadar görevliler tarafından götürülüp teslim edilebilecek. Maaş tesliminin eve yapılması için valilik ya da kaymakamlıklar tarafından oluşturulan Veda Sosyal Destek Grubu’na ulaşarak bildirim yapmaları mümkün.

65 yaş ve üzeri emeklilere sunulan özel destek paketi bununla sınırlı kalmıyor! Acil sağlık destek hizmeti ve market alışverişi konusunda çeşitli avantajlar sağlanıyor. Konut, taşıt ve ihtiyaç finansmanları için mevcut durumda bulunan ödeme planlarında ek kar payı almadan erteleme yapılabilecek. Ödeme tablosu iki ay kadar herhangi bir masraf alınmadan ertelenebilecek.

65 Yaş Üzeri Destek Paketi İçerisinde Neler Var?

Müşterilerin talep etmeleri halinde emekli maaşları ikametgah üzerinden görevliler tarafından müşterilere iletilecek.

Promosyon süresi dolan ve yeniden ertelemek isteyen vatandaşlar için, yenileme işlemi uzaktan yapılacak ve hesaplarına sorunsuz bir şekilde yatırılabilecek.

Acil sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyan müşteriler Medline Acil Durum Sağlık Hizmetleri kapsamında müşterilere sağlık hizmetleri ulaştırabilecek. Bu hizmet SMS ile gelen kodu 444 12 12 numaralı çağrı merkezi üzerinden kullanabilecekler.

65 yaş üzeri müşterilerin dışarı çıkmasını engellemek ve ihtiyaçlarını karşılamak için RemoAssist üzerinden market alışverişi verebilecekler. Günde iki kez 31 Mayıs tarihine kadar yapılacak market siparişleri ücretsiz bir şekilde teslim edilebilecek.

Şubelere yapılacak arama sonrasında müşterilerin tüm ihtiyaçları Vefa Sosyal Destek Grubu aracılığıyla sorunsuz bir şekilde karşılanabilecek. Türkiye Finans bu süreç içerisinde emeklilerin bayramda kendilerini yalnız hissetmemeleri için Türk kahvesi, lokum, kolonya ve fincandan oluşan özel paketi bayram öncesinde müşterilerin evine ulaştıracak.