Ünlü Kripto Para Analisti Bitcoin Tahmini Yapıp 100 Bin Doları İşaret Etti

Son yükseliş hareketiyle yeniden dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Bitcoin için usta analistten yeni bir tahmin geldi. Başta Bitcoin olmak üzere diğer kripto para birimlerinin devasa boyutlara ulaşacağını açıklayan Aaron Arnold büyük iddiada bulundu.

Ünlü Kripto Para Analisti Bitcoin Tahmini Yapıp 100 Bin Doları İşaret Etti
Kripto para piyasalarına tüm dünyada büyük bir alaka gösterilmeye devam ediliyor. Özellikle Bitcoin'in işlem hacmi devasa boyutlara ulaştı. Şu anda Bitcoin gerçekleştirdiği son yükseliş hareketi ile yeniden 60 Bin dolar seviyesinde fiyatlanmaya başladı. En çok merak edilen soru ise Bitcoin'in gerçekten 60 Bin dolar seviyesi aşıp orada tutunup tutunamayacağı olurken çok çarpıcı bir yorum geldi.

BİTCOİN BOĞA PİYASASINA HAZIRLANIYOR

Altcoin Daily'nin kurucusu olan Aaron Arnold yeni bir değerlendirmede bulunarak Bitcoin için boğa piyasasının olgunlaştıkça bu kripto para biriminin devasa boyutlara ulaşacağını söyledi. Aaron yapmış olduğu Bitcoin yorumunda, “Şu anda Bitcoin için boğa piyasası için bir olgunlaşma yaşanıyor. Bu durum 2013 ve 2017 bağa piyasalarının hemen öncesini hatırlatıyor. Bitcoin için büyük bir patlamanın hemen öncesindeyiz diyebiliriz. Tüm veriler bize bunu işaret ediyor.” dedi.

BİTCOİN İÇİN 100 BİN DOLAR İDDİASI!

Bitcoin'in mevcut seviyesini anlamadan bir sonraki aşamasın doğru bir şekilde tahmin edilemeyeceğini söyleyen Aaron Arnold, “Bitcoin şu anda 58 Bin dolar çevresinde çok güçlü bir sıcrayış tahtası oluşturuyor. Çok sayıda analist de benimle aynı fikirde. Bitcoin 62 Bin dolar seviyesinin üzerine çıktığında grafikte çok sayıda kıvrılma göreceğiz. Yaz aylarda büyük bir ralli takip edeceğiz. O günlerde Bitcoin için 100 Bin dolar seviyesini konuşuyor olacağız.” ifadelerini kullandı.

Kripto para piyasasının geleceğine dair de konuşan Aaron Arnold, “Ana akım yatırımcılar genellikle Bitcoin'i kucaklıyorlar. Ancak Coinbase büyük bir hamle ile devrim yaptı. Bunun ne anlama geldiğini ilerleyen dönemlerde çok daha iyi anlayacağız. Bundan beş yıl sonra dünyada para sisteminde büyük değişimler görebiliriz. Merkezi olmayanlar ve sansüre karşı dirençli olan para birimleri bu süreçte galip gelecektir. Kripto paralar bu açıdan geleceğin ekonomi dünyasına yön verme potansiyeline sahiptir.” şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)