Vakıfbank 67 Bin TL'ye 3+1 Daire, 65 Bin TL'ye 2. El Otomobil Satıyor

Banka gayrimenkul satış listelerinde yeni hafta duyuruları geldi. Mart ayının ikinci haftası başında ve içerisinde başvuru yapılabilecek çok sayıda sayıda duyuru bulunuyor.

Vakıfbank 67 Bin TL'ye 3+1 Daire, 65 Bin TL'ye 2. El Otomobil Satıyor
Banka gayrimenkul satış listelerinde yeni hafta duyuruları geldi. Mart ayının ikinci haftası başında ve içerisinde başvuru yapılabilecek çok sayıda sayıda duyuru bulunuyor. Her bankanın kendisine ait internet sitesinde yer alan bu gayrimenkul satışlarında farklı özelliklerde evler, farklı marka ve modellerde arabalar satışa çıkarıldı.

BANKALARIN GAYRİMENKUL SATIŞLARI MART 2021

Mart ayının ikinci haftası başında duyurularını güncelleyen bankalardan bir tanesi de Vakıfbank oldu. Ev veya araba almak isteyen müşterilerine özel fiyatlarla satış yapacağını ilan eden banka, çok düşük fiyatlarla konut satışı yapacak. 1+0, 2+0 şeklinde daire satışı yapacak olan kurumun ev satışları 37 bin TL'den başlıyor.

Araç satışı da yapan Vakıfbank hem ticari, hem binek hemde farklı türlerden arabalar satıyor. Güncel araç listesinde 5 farklı marka model aracı satacağını ilan eden bankada en fazla satışı yapılacak araç tipi binek otomobil. Bunun dışında ticari araş satışı da mevcut. Vakıfbank ikinci el araç satışlarında fiyatlar 65 bin TL'den başlıyor.

İKİNCİ EL ARAÇ SATIŞI

Vakıfbank ikinci araç satışları çok kısa süreli aralıklarla yenileniyor. Bankanın satışa çıkardığı araçlar ihale ile satılıyor. Bunun dışında mülkiyeti yine Vakıfbank'a ait olan araçlar listeye ekleniyor. Mart ayının ilk haftasının tamamlanmasının ardından banka ikinci hafta ilanlarını yayımladı. Önümüzdeki günlerde ihale ile araç satışı yapacak bankanın listesinde 5 farklı araç bulunuyor.

Bu araçların markaları, modelleri, kullanım alanları, muhammen bedelleri ve plakaları Vakıfbank'ın resmi sitesinden açıklandı. Emlak365.com olarak bizlerde bankaların yayımladığı listeyi sizlerle paylaşıyoruz.Yukarıda yer alan araç satışları ihale ile yapılacak. Haberimizin altında yer alan şekilde ihale başvurularını yapacak olanlar daha sonra ihale aşamasına katılacaklar. İlan edilen ilk fiyatlar ile tekliflerini sunacak olan müşteriler teklifin kendilerinde kalması durumunda araçları almaya hak kazanacaklar. Araçlar bankanın ilan ettiği şehirdeki ilgili şubelerinden görülebilecek.

KONUT SATIŞI

Vakıfbank farklı türlerde onlarca konut satıyor. Türkiye geneli gerçekleştirilen bu satışlar en düşük 1+0 şeklindeki ikinci el daireler için 37 bin TL'den ihaleye çıkarıldı. Bankanın satış listesinde 81 ilde konut bulunuyor. Onlarca ilçe için de konut satışları yayımlanıyor. Bu satışlarda 1+0 daireden 7+1 dairelere kadar çok farklı seçenekler yer alıyor. satışların önemli bir kısmı ise 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor.Yukarıda listede görüldüğü gibi hem eski bina hem yeni binadan farklı fiyatlarda konut satılıyor. Bu konutlar için başvuruda bulunacak olanlar aşağıda yer alan aşamaları takip edecekler.

İHALE BAŞVURU İŞLEMLERİ

Vakıfbank konut ve ikinci el araç satışları, bankanın gayrimenkul satış listesinden duyurular. Bu liste üzerinden kendisine uygun araç yada ev bulan vatandaşlar başvurularını banka şubelerinden yapabilirler. Bankanın eski müşterileri internet bankacılığından da başvuru yapabilirler. Başvuruları tamamlananlar bankanın ilan ettiği muhammen bedel üzerinden geçici teminat bedelini ödeyip ihaleye katılırlar. Teklifini sunan vatandaşlar ihalede en yüksek teklifi veren kişi olurlarsa konut yada aracı almaya hak kazanırlar.
Yorumlar (0)