Vakıfbank'tan Toplu İlan! Çok Sayıda 2. El Otomobili Ucuza Satışa Çıkardı

İkinci el araç almak için beklemede olanlar, planlar yapanlar veya araba almak isteyenler için yeni fırsatlar yayımlandı.

Vakıfbank'tan Toplu İlan! Çok Sayıda 2. El Otomobili Ucuza Satışa Çıkardı
İkinci el araç almak için beklemede olanlar, planlar yapanlar veya araba almak isteyenler için yeni fırsatlar yayımlandı. Banka gayrimenkullerinin satışı kapsamında yeni ilanlar yayımlandı. Bu süreçte Vakıfbank yayımladığı toplu araç satış duyuruları ile çok sayıda aracı satacağını ilan etti.

Vakıfbank'tan araç almak isteyenlerin yapmaları gerekenler, başvuru işlemleri. Bankalardan araç alımlarından önce otomobiller nasıl görülür? Devir teslim süreci nasıl işler? Tüm işlemler.

VAKIFBANK'TAN ARAÇ SATIŞ KAMPANYASI GELDİ

Vakıfbank tarafından yayımlanan duyuru kapsamında çok sayıda marka ve model binek otomobilin ihale usulü ile satılacağı ilan edildi. Banka geçtiğimiz haftalarda genellikle bir kaç aracın satışını yapardı. Yeni hafta öncesinde yayımlanan araç satış duyurusunda 32 ilan birden yayımlandı. Türkiye'nin farklı illerinde yer alan banka şubelerinde bulunan araçların birçoğu da 10 yaşından daha küçük.

Araç satış ilanlarında vatandaşlara tüm detayları aktaran Vakıfbank, aşağıda da yer alan tablolarda araçların satış fiyatını, markasını, modelini, üretim yılını ve plaka bilgisini paylaşıyor. Araçlara ilişkin verilen bu bilgilerin ardından istekliler için aracın hangi şehirde olduğu ve hangi şube üzerinden görülebileceği de aktarılıyor.

ARAÇ SATIŞ İLANLARI

Vakıfbank'ın resmi sitesinden ilan ettiği araç satış ilanlarının bir bölümünü sizlerle paylaşıyoruz. İşte önümüzdeki hafta başından itibaren başvuru yapabileceğiniz satışta olan araçlar listesi.ARAÇ SATIŞ İLANLARINA NASIL ULAŞIRIM?

Vakıfbank tarafından yayımlanan araçlar arasından herhangi birisini beğenenler, tüm satış listesine bankanın resmi sitesinden ulaşacaklar. Vakıfbank'ın gayrimenkul satışlarına dair listeleri yayımladığı web sayfası üzerinden satılık ikinci el araç ilanlarının tamamı görüntülenebilir.

ARAÇLARA TEKLİF VERMEDEN ÖNCE GÖRMEK MÜMKÜN MÜ?

Vakıfbank'ın araç satış ilanlarında kendisine göre araç bulan vatandaşlar araçlara teklif vermeden önce görebilirler. Bankanın web sitesi üzerinden araç satış duyurularına ulaşacaklar, yukarıda yer alan tablo üzerinden arabanın hangi il ve hangi ilçe şubesinde olduğuna dair ayrıntıları öğrenebilecekler. Daha sonra ilgili Vakıfbank şubesinden mesai saatleri içinde araçlar görülebilecek.

İHALEYE KATILIP TEKLİF VERMEK İÇİN

İkinci el araç almak için yukarıda yer alan listede ki araçlara teklif vermek isteyenler, Vakıfbank müşterisi iseler bankanın internet bankacılığı işlemleri ile tekliflerini verebilirler. Vakıfbank müşterisi olmayanlar ilk başvuru için Vakıfbank şubelerine gidebilirler.
Yorumlar (0)