Yüksek Zam Hesabı Yapan Emeklilere 2500 TL Ek Ödeme Sürprizi

Emekliler için ek ödeme yapan bankaların kampanyaları yılsonu itibariyle devam ediyor.

Yüksek Zam Hesabı Yapan Emeklilere 2500 TL Ek Ödeme Sürprizi

Emekliler için ek ödeme yapan bankaların kampanyaları yılsonu itibariyle devam ediyor. Çok sayıda banka emeklilerin maaşlarını kendi şubelerinden almaları için özel avantajlar sağlıyorlar. Bankaların emeklilerin dikkatini çekmek için kullandıkları ilk avantaj ise nakit ek ödeme desteği. Maaş tutarına göre ödenen bu promosyon ödemeleri 2500 TL olabiliyor.

Emekliler yılsonunda bankaların sunduğu kampanyalar ile ek ödeme, promosyon alabilirler. Halen devam eden promosyon kampanyaları kapsamında emeklilere çeşitli tutarlarda ödeme yapılırken bu ödemeler en az 500 TL olurken özel bankaların özel kampanyaları ile bu rakam 2500 TL'ye kadar çıkıyor.HANGİ EMEKLİLER NASIL 2500 TL EK ÖDEME ALIR? İŞTE O KAMPANYAEmeklilere sağlanan ek ödeme promosyon kampanyasında öncelikle emeklilerin sağlamaları gereken koşullar bulunuyor. Standart promosyon kampanyalarında ek ödemeler maaşların taşınması işlemi tamamlanıyor. Bu noktada emeklilerden 3 yıllık bir taahhüt vermeleri isteniyor.

Emekliler maaş aldıkları bankaya yada maaşlarını taşıdıkları bankalara 3 yıl boyunca maaş müşterisi olacaklarını taahhüt ederlerse ek ödeme alırlar. Bu 3 yıllık süreçte maaşlarını başka bankaya taşıyanlardan ise ödenen promosyon ek ödemeler geri talep edelir. Bankaların halen yarış içerisinde oldukları promosyon konusunda ise özel kampanyalar bulunuyor. Özel bankaların öne çıktığı kampanyalarda ek bankacılık işlemlerinin kullanılmasıyla ek avantajlar sağlanıyor.Otomatik ödeme talimatı verilmesi, bir emekli arkadaşının getirilmesi gibi işlemler sonunda emeklilere daha yüksek tutardan ödeme yapılıyor. Maaş müşterisi olunan bankalar ayrıca yeni emekli müşterilerine başta ihtiyaç kredisi olmak üzere çeşitli kredi kampanyaları, EFT Havale işlemlerinin ücretsiz olması gibi frsatlarda sunuyorlar. 

STANDART PROMOSYON KAMPANYALARINDA EN AZ 500 TL ÖDENİYOREmeklilere sağlanan standart promosyon kampanyalarında maaş tutarına göre en az 500 lira en fazla ise  750 lira ödeme yapılıyor. Emekli maaşı aylık 1500 TL'nin altında olanlara, 3 yıllık peşin ek ödeme tutarı 500 TL olarak ödenir.Emekli maaşı aylık 1500 TL ile 2500 TL arasında olanlara 3 yıllık peşin ek ödeme tutarı 625 TL olarak ödenir.Emekli maaşı aylık 2500 TL'nin üzerinde olanlara ise 3 yıllık peşin ek ödeme tutarı 750 TL ödenir.

BANKALARIN EMEKLİLERE 1000 TL, 1200 TL VE 2500 TL EK ÖDEME KAMPANYALARIÇok sayıda özel bankanın maaş müşterileri için ek avantajlar sağladıklarını yukarıda aktarmıştık. Bu kampanyaları sağlayan bankalar ve bu bankaların ek ödeme rakamları şu şekilde;* Akbank emeklilere maaşlarına göre 500 TL, 625 TL ve 750 TL ek ödeme sağlar.* Denizbank emekli maaş kampanyasında en az 675 TL öder Maaşa göre ek ödemeler 850 TL ve 1000 TL olur.* Garanti BBVA ise emeklilere 800 TL, 1000 TL ve 1200 TL ödeme sağlar.* İş Bankası'nda en yüksek emekli promosyon tutarı 1000 TL'dir.* Şekerbank'tan emekliler ek bankacılık işlemleri ile birlikte 1200 TL ödeme alabilirler.* İNG Bank müşterilerine 750 TL'ye kadar standart ek ödeme ve kart ile harcama yapanlar için her ay 50 TL nakit ödeme ile toplamda 2500 TL'ye kadar ödeme sağlar. 

MAAŞ MÜŞTERİSİ NASIL OLUNUR?Emekli vatandaşlar hangi bankanın kampanyasından yararlanmak isterlerse o bankanın şubelerine kimlikleri ile başvuru yapmaları durumunda kampanyadan hemen yararlanabilirler. Emlak365.com


Yorumlar (0)