Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank! 38 Bin TL, 45 Bin TL, 61 Bin TL'ye Satılık 2. El Otomobiller

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Nisan 2021 dönemi araç satış listeleri yayımlandı. 3 kamu bankası tarafından yayımlanan araç satış listelerinde, ikinci el otomobiller 38 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. Güncel liste ve satış işlemleri.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank! 38 Bin TL, 45 Bin TL, 61 Bin TL'ye Satılık 2. El Otomobiller
Kamu bankalarının Nisan 2021 dönemi araç satış listeleri yayımlandı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından yayımlanan duyurularda çok sayıda aracın ihale ile satışı yapılacağı duyuruldu. Binek otomobillerin yanında bankalar ticari araç satışları da yapacaklar.

Bankaların araç satış ilanları ile kendisine araba almak isteyenlerin ne yapmaları gerektiği ve nasıl bir süreç izleyeceklerini adım adım aktarıyoruz.

ARAÇ ALACAK OLANLAR İÇİN BANKA İLANLARI

Araç alacaklar için yayımlanan duyuruların bir bölümü yeni hafta başı itibariyle duyuruldu. Önümüzdeki günlerde ihale başvurularını kabul edecek olan kamu bankaları daha sonraki süreçte ihale işlemlerini gerçekleştirecekler. Bu sürece dahil olmak isteyecekler için en önemli detayların başında araç satış ilanları geliyor.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın hangi model ve markada araç satışı yaptığını öğrenmesi gereken istekliler bankaların web sitelerini ziyaret edebilirler. Emlak365.com olarak bizlerde bankaların bu araç satış ilanlarını sizlerle tek tek paylaşacağız. Nisan ayında başvuru yapabileceğiniz o duyurular.

Vakıfbank 2. El Araç Satışları - 45 Bin TL'den Başlayan FiyatlarHalkbank 2. El Araç Satışları - 60 Bin TL'den Başlayan FiyatlarZiraat Bankası 2. El Araç Satışları - 38 Bin TL'den Başlayan FiyatlarBANKA ARAÇLARINI NASIL GÖRÜLEBİLİR?

İhale sürecine dahil olmadan önce bankaların satışa çıkardığı araçları görmek isteyenler için 3 kamu bankası da olanak sağlıyor. Bankaların resmi web siteleri üzerinden yayımlanan duyurularda araçların satışa çıkarıldıkları banka şubelerine dair bilgi veriliyor.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank hangi model araçların hangi banka şubesinde olduğunu ilan ederler. Bu kapsamda istekliler o banka şubesinden yada aracın bulunduğu otoparktan aracı görebilirler. Ancak burada dikkat edilecek husus araçların mesai saatleri içerisinde görülebilecek olması.

İLK TEKLİF FİYATINA SATILIRSA ÇOK UYGUN OLABİLİR

Araçlar için talep edilen muhammen bedel fiyatları yukarıda yer alıyor. İhaleye banka şubesinden yada internet bankacılığı üzerinden başvuruda bulunan müşteriler bu muhammen bedeller üzerinden teklif veriyorlar. Bankaların araç satış ilanlarına başvurular az olduğunda araçlar ilk teklif fiyatına satılıyor. Bankaların piyasadan daha uyguna ihaleye çıkardığı bu satışlar ile vatandaşlar daha uygun fiyatlarla araç alma şansı yakalıyorlar.

TAŞIT KREDİSİ FIRSATIYLA

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank ikinci el araç satışlarına özel banka kredisi de sağlıyorlar. Müşterilerin ve aracın durumunun krediye uygun olması durumunda 60 aya kadar vadeli taşıt kredisi kullanılabilir ödemeler taksitli şekilde yapılabilir.
Yorumlar (0)