Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank 32 Günlük Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları Ocak 2021 Listesi

Bankada birikimi olanlar, parasını bankaya yatırmak isteyen kişilerin büyük bir bölümü devlet bankası olması nedeni ile yatırımlarını Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank şubelerinde değerlendirmeyi tercih ediyorlar. Peki, Ziraat Bankası 32 günlük vadeli faiz oranı yüzde kaç, Halkbank vadeli faiz oranları ne kadar, Vakıfbank arı hesabı faiz oranı Ocak 2021 güncellendi mi, en yüksek faiz hangi bankada?

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank 32 Günlük Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları Ocak 2021 Listesi

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından açıklanan faiz kararları sonrasında bankaların 32 günlük vadeli mevduat faiz hesabı faiz oranları da yükselişe geçmişti. Devlet bankaları da faiz oranlarını güncelledi. 

ZİRAAT BANKASI 32 GÜNLÜK VADELİ MEVDUAT HESABI FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ OLDU?

Yapılan güncellemeler sonrasında Ziraat Bankası 32 günlük vadeli mevduat hesabı faiz oranı da yükseliş gösterdi. Banka yapmış olduğu güncelleme ile yüzde 15.50 faiz oranı ile parasını bankaya yatırmak isteyen kişilere yüksek faiz getirisi imkanı sunuldu. 

HALKBANK VADELİ MEVDUAT HESABI FAİZ ORANI İLE 10 BİN LİRANIN 32 GÜNLÜK GETİRİSİ KAÇ TL?

Halkbank tarafından 32 günlük vadeli mevduat hesabı faiz oranı olarak yüzde 16 oranı açıklandı. Bu oran ile 10 bin lirasını Halkbank şubelerinde değerlendiren kişilere 32 günde 133,26 TL olarak gerçekleşti. 

VAKIFBANK 32 GÜNLÜK VADELİ MEVDUAT HESABI ARI HESABI HOŞGELDİN FAİZİ YÜZDE KAÇ?

Vakıfbank vadeli mevduat hesabı açmak isteyen müşterilerine Arı Hesabı ile yüksek hoşgeldin faizi sunuyor. Banka yüzde 16.50 oranı ile hesap açmak isteyen müşterilerine 32 günde 10 bin lira için 137 liralık kazanç imkanı sundu. Bu oran ile kamu bankaları arasında en yüksek faiz veren banka olarak Vakıfbank öne çıkmış oldu. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)