Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Denizbank'tan 20.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla 2. El Araba Satışı

Bankalar tarafından satışa çıkarılan gayrimenkullerin dışında araçlarda bulunuyor.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Denizbank'tan 20.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla 2. El Araba Satışı

Bankalar tarafından satışa çıkarılan gayrimenkullerin dışında araçlarda bulunuyor. İkinci el araba satışı yapan bankaların ilanlarında 20.000 TL muhammen bedel ile satışa çıkarılan araçlar yer alıyor. Binek arabaların dışında ticari ve tarım araçlarının da yer aldığı satışlara ilişkin detaylar, güncel satış ilanları ve başvuruların nasıl yapılacağını yazımızda bulabilirsiniz.

Bankalar tarafından yapılan banka gayrimenkul (konut, işyeri, dükkan, mağaza, arsa, atrla, arazi) satışlarını sık sık haberlerimizde sizlerle paylaşıyoruz. Bu taşınmazların yanı sıra bankalar resmi internet sitelerinden yayımladıkları duyurular ile ikinci el araba satışı da yapıyorlar. Bankaların bu ikinci el araba satış duyurularının tüm detaylarını ve güncel ilanları sizlerle paylaşıyoruz. 3 BANKADAN İKİNCİ EL ARABA SATIŞIAğustos ayının ikinci haftası itibariyle 3 banka ikinci el araba satışı yapıyor. Bu satışlar binek araçların dışında ticari araç ve tarım aracından oluşuyor. Resmi internet sitelerinden araba satışı yapacağını duyuran bankalar arasında iki devlet bankası Ziraat Bankası, Vakıfbank ve biz özel banka Denizbank bulunuyor. Bu bankaların satışa çıkardığı güncel araç ilanları ise şu şekilde;VAKIFBANK İKİNCİ EL ARAÇ SATIŞ LİSTESİVakıfbank'ın banka gayrimenkulleri kapsamında satışa çıkardığı ikinci el arabalar. Tek bir ilan bulunuyor ve muhammen bedel 20.000 TL olarak duyuruldu. 

DENİZBANK'IN İKİNCİ ARAÇ SATIŞ LİSTESİDenizbank tarafından yapılan satış listesinde tek bir ilan bulunuyor. Ticari araç modelinde yapılan banka gayrimenkul satışı 30.000 TL olarak duyuruldu. 

ZİRAAT BANKASI İKİNCİ EL ARAÇ SATIŞ LİSTESİZiraat Bankası tarafından satışa çıkarılan araba listesinde 4 aracın satışının yapılacağı duyuruldu. İşte Ziraat Bankası'nın güncel araba satış ilanları. 

BANKA ARAÇ SATIŞLARINA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Denizbank tarafından ilan edilen satışlar için başvuruda bulunacak olan vatandaşlar, bankaların resmi internet sitelerine ulaşacaklar:Buradan banka gayrimenkul satışlarına dair sayfaya erişecek vatandaşlar buradan araç satış listesinden, satılık araçları görüntüleyecekler. Bu arabaları almak isteyen vatandaşlar teklif verebilirler. Teklifler internet bankacılığı yada banka şubelerinden iletilebilir. Emlak365.com
Yorumlar (0)