Ziraat Bankası'ndan 49 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Satılık İkinci El Otomobiller

Yeni bir ikinci el otomobil satın almak fiyatlardan şikayet etseler de yine de uygun fiyata otomobil sahibi olabilmek mümkün. Ziraat Bankası tarafından ikinci el otomobil satışı yapılıyor. Ziraat Bankası satılık 2. el otomobil ilanları...

Ziraat Bankası'ndan 49 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Satılık İkinci El Otomobiller

Haziran ayının girmesi ile otomobil markaları sıfır kilometre araçların fiyatlarına adeta zam yağmuru başlattılar. En az yüzde 5 zamlanan sıfır kilometre otomobiller aynı zamanda ikinci el otomobil piyasasını da etkiledi. Zamlanan ikinci el otomobiller yeni bir otomobil satın almak isteyenlerin bütçelerini aşarak gözlerini korkutmaya yetti. Bu durumda da uygun fiyatla ikinci el otomobil nasıl alınır sorusuna cevap aranmaya başlandı. 

Uygun fiyata ikinci el otomobil satın almak isteye4nlere bekledikleri haberi Ziraat Bankası verdi. Ziraat Bankası tarafından satışa çıkarılan ikinci el otomobiller piyasadan oldukça uygun fiyata satılıyor. Ziraat Bankası'nın internet sitesi aracılığı ile yayınladığı ikinci el otomobil satış ilanları yoğun ilgi görmeye devam ederken bu sistemden otomobil sahibi olanlar kazançlı çıkıyorlar.

ZİRAAT BANKASI NEDEN UYGUN FİYATA 2. EL OTOMOBİL SATIYOR?

Ziraat Bankası tarafından satışa çıkarılan ikinci el otomobillerin fiyatının neden uygun olduğu merak ediliyor. Bankalar kredi kullandırdıklarında bazı durumlarda bu krediler için müşterilerden ipotek tesisi talep ediyorlar. Genellikle taşıt kredileri verilirken satın alınacak otomobile banka tarafından ipotek konuluyor. Kredi borcu geri ödenmediğinde ise otomobiller bankanın mülkiyetine geçiyor. Ziraat Bankası da bu şekilde mülkiyetine geçen otomobilleri satışa çıkarıyor. Otomobillerin saklanmasının da bir maliyet gerektirmesinden dolayı da uygun fiyata ikinci el otomobil satışı gerçekleştiriliyor. 

ZİRAAT BANKASI GÜNCEL İKİNCİ EL OTOMOBİL SATIŞ İLANLARI

Ziraat Bankası tarafından satışa çıkarılan ikinci el otomobiller için yayınlanan ilanlar her gün güncelleniyor. Vatandaşlar bu ilanları takip ederek uygun fiyata otomobil sahibi olabiliyorlar. Ziraat Bankası bu otomobiller için bir başlangıç fiyatı belirliyor. Başlangıç fiyatı üzerinden de teklif alınmaya başlanıyor. Belirli bir sürede en yüksek teklifi verenler otomobilleri satın almaya hak kazanıyorlar. Bir otomobile yapılan tekliflerin sayısının az olması uygun fiyat anlamına geliyor. 

Ziraat Bankası'ndan uygun fiyata satılık ikinci el otomobillerin listesi şöyle:

-2011 model Ford Transit Connect: 53 Bin TL
-2016 model Hyundai i20: 87 Bin TL
-2013 model Renault Fluence: 97 Bin TL
-2011 model Ford Focus: 105 Bin TL
-2014 model Skoda Superb: 220 Bin TL
-2012 model Volkswagen Passat: 175 Bin TL
-2015 model Mercedes Vito: 180 Bin TL
-2014 model Renault Clio:80 Bin TL
-2016 model Fiat Egea: 88 Bin TL
-2004 model Toyota Corolla: 49 Bin TL

Yorumlar (0)