Ziraat Bankası'ndan Satılık İkinci El Otomobiller! 2011 Model Araç 53 Bin TL'ye, 2016 Model Araç 87 Bin TL'ye Satılıyor!

Ziraat Bankası satılık ikinci el otomobil ilanları ilgiyle takip ediliyor. Ziraat Bankası'ndan Kaç TL'ye 2. el otomobil satın alınabilir? Ziraat Bankası otomobil ilanlarına teklif verme yolu nedir?

Ziraat Bankası'ndan Satılık İkinci El Otomobiller! 2011 Model Araç 53 Bin TL'ye, 2016 Model Araç 87 Bin TL'ye Satılıyor!

Yeni bir otomobil satın almak isteyen vatandaşlar uygun fiyatları araç arayışlarını sürdürürlerken müjdeli haber Ziraat Bankası'ndan geldi. Ziraat Bankası tarafından vatandaşlara uygun fiyatlarla ikinci el otomobil satışı yapılacağı duyuruldu. Bu satış ilanlarını resmi internet sitesinden yayınlayan Ziraat bankası vatandaşlara uygun fiyatla otomobil satın alma imkanı sunuyor. 

UYGUN FİYATLI İKİNCİ EL OTOMOBİLLER

Ziraat Bankası'ndan kredi çeken ve bu krediler karşılığında ipotek olarak otomobillerini gösteren müşteriler borçlarını geri ödeme konusunda sıkıntı yaşayınca ipotekli araçlar Ziraat Bankası'nın mülkiyetine geçiyor. Ziraat bankası sahibi olduğu araçları nakit paraya çevirmek için de satışa çıkarıyor. Otomobillerin stoklanmasında sıkıntı yaşamak istemeyen Ziraat Bankası uygun fiyatlarla bu araçları satışa sunuyor. 

ZİRAAT BANKASI SATILIK İKİNCİ EL OTOMOBİL İLANLARI

Ziraat Bankası'nın aktif satılık araç ilanları araştırılmaya devam ediliyor. Şu anda Ziraat Bankası'ndan satın alınabilecek uygun fiyatlı ikinci el otomobiller internet sitesi üzerinden satışı çıkarıldı. Bu otomoıbillere teklif vermek isteyen vatandaşlar da ilanları inceliyorlar. İşte Ziraat Bankası'ndan satılık ikinci el otomobillerin listesi...

-2001 model Renault Clio: 51 Bin TL
-2011 model Ford Transit Connect: 53 Bin TL
-2015 model Mercedes-Benz Vito: 180 Bin TL
-2015 model BMW 5: 385 Bin TL
-2016 model Hyundai i20: 87 Bin TL
-2014 model Audi A4: 250 Bin TL
-2013 model Renault Fluence: 97 Bin TL
-2014 model Skoda Superb: 220 Bin TL
-2011 model Ford Focus: 105 Bin TL
-2012 model Volkswagen Passat: 175 Bin TL

ZİRAAT BANKASI'NDAN İKİNCİ EL OTOMOBİL NASIL ALINIR?

Ziraat Bankası'nın satılık otomobil ilanlarına teklif vermek isteyenler bu teklifleri nasıl verebileceklerini merak ediyorlar. Öncelikle Ziraat Bankası ile irtibata geçilmesi gerekiyor. En yakın Ziraat Bankası şubesine başvuran müşteriler banka tarafından belirlenen muhammen bedelin yüzde 6'sı tutarındaki teminatı yatırıp Araç Satış Şartnamesi'ni imzalıyorlar. Ardından müşterilere banka tarafından kullanıcı adı ve şifre veriliyor. Bu şifre ile sisteme giren müşteriler otomobil için teklif verebiliyorlar. 

Yorumlar (1)
Halim yildiz 1 ay önce
Bu araclar hacizdenmi aliniyor