Ekonomiye Bir de Konut Atağı! Ziraat Bankası 95.000 TL Boş 3 Oda 2 Balkon 117 m2 Daire Satıyor

Ziraat Bankası ev satış listesinde çok uygun fiyata boş daireler bulunuyor. Bankaların sattıkları konutlar için ayrıca konut kredisi uygulamaları var. Aralık ayında ise kampanyalı satışlar da başladı.

Emlak Haberleri 22.12.2021 - 14:34 22.12.2021 - 14:34 Mustafa Karagöz

Ekonomide yenilenme sürecinin başında kamu bankalarından da süreci destekleyici kredi ve faiz açıklamaları gelmeye başlamıştı. Kamu bankalarının bu atağına bankaların konut satışları da eklendi. Konut satışlarında yılsonu için yayımlanan duyurularda çok uygun fiyatlara boş daireler bulunmakta. Ev almak isteyenlerin değerlendirebileceği satışlar arasında yer alıp Ziraat Bankası'na ait olan konutlar haberimizde.

ZİRAAT BANKASI'NDAN 3+1 KONUT SATIŞI YILSONUNA ÖZEL

Ziraat Bankası'nın konut satış listesinde yer alan duyurulardan bir tanesinde 95.000 TL'ye 3 oda 1 salon daire satış ilanı bulunuyor. Erzurum'da yer alan daire boş konumda krediye de uygun durumda bulunuyor. Konutun büyüklüğü 117 metrekare olarak açıklandı. Evi almak isteyenler ihale sürecine katılabilir ve fiyatların uygun olması durumunda başvurularını yapabilirler. 

ziraat bankası ev satışı 22 aralık

ZİRAAT BANKASI'NDAN MÜSTAKİL EV

Ziraat Bankası tarafından yayımlanan duyurulardan bir tanesi de müstakil ev satış ilanı oldu. Bankaya ait olan daire Konya'nın Hadım İlçesinde yer alan bir daireyi 99.000 bin TL'den satacağını ilan etti. Söz konutun büyüklüğü 450 m2 olarak duyuruldu. 

müstakil ev 450 m2

EN UCUZ EVLER

Ziraat Bankası'nın listesinde yer alan en ucuz evler ise kargir ev konumunda ve 22.500 TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı. Farklı il ve ilçelerde yer alan konutları aşağıda tabloda yer alan fiyatlardan satışa çıkardı. 

ziraat en ucuz 1

EN PAHALI KONUTLARIN FİYATLARI

Türkiye'nin farklı il ve ilçelerinde yer alan konutların satışlarına dair yayımladığı listede en pahalı konutları da listeleyen banka çok yüksek fiyatlarla lüks veya fiyatların çok olduğu semtlerde normal daireler satabiliyor. 

Ziraat Bankası'nın konut satış listelerinde 1+1 dairelerin yanı sıra meyve bahçeli çok büyük konutlar yer alıyor. 

ZİRAAT BANKASI KREDİ DE VERİYOR

Ziraat Bankası tarafından yayımlanan konut satış duyurularından ev sahibi olmak isteyenler için kredi fırsatı da sunuluyor. Banka değeri 500.000 TL'ye kadar olan evler için yüzde 90 oranlar 500.000 TL'den pahalı olan konutlar için ise yüzde 80 oranla konut kredisi verir. Bankanın konut kredisi faiz oranı müşteriye özel ve banka konutları satışları kapsamında daha uygun olur. Geri ödemeler için 120 ay vade sağlanır. 

KONUT ALMAK İÇİN ŞUBEYE GİDEBİLİRSİNİZ

Konut ihalelerine katılmak teklif vermek isteyenler Ziraat Bankası şubelerinden tüm işlemlerini tamamlayabilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@