Ekrem İmamoğlu Tarafından İBB Yönetimine Atanan Yeni İsimler!

Ekrem İmamoğlu yeni atama kararları açıklamaya devam ediyor. İşte Ekrem İmamoğlu tarafından İBB yönetimine yapılan atamalar!

GÜNDEM 03.07.2019 - 15:25 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Ekrem İmamoğlu yeni atama kararları açıklamaya devam ediyor. İşte Ekrem İmamoğlu tarafından İBB yönetimine yapılan atamalar!

23 Haziran tarihinde tekrarlanan İstanbul seçimleri sonrasında göreve başlayan Ekrem İmamoğlu A kadrosunu şekillendirmeye devam ediyor. Ekrem İmamoğlu Tarafından Yapılan Yeni Atamalar! İmamoğlu göreve geldikten sonra kendi yönetim kadrosunu oluştururken atama kararları açıklamayı sürdürüyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu İBB yönetimi için 5 yeni isim duyurdu. Bunlardan ilki İBB Özel Kalem Müdürü kadrosu için atanan Yavuz Saltık olmuştu. Yeni İBB Genel Sekreteri olarak ise Yavuz Erkut atanmıştı. İBB'de Üst Düzey Atamalar! Ekrem İmamoğlu tarafından yapılan 3 yeni atama daha duyuruldu. Bunlardan ilki Ekrem İmamoğlu bir önceki mazbatasını aldığı tarihte talimatını verdiği fakat mazbata iptali sonrası durdurulan Nurten Uğursoy oldu. Nurten Uğursoy, Ekrem İmamoğlu tarafından Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanı olarak atandı. İBB İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı görevine ise Nurcan Alan getirildi. Son atamada ise İBB Hukuk Müşaviri olarak göreve Maltepe Belediyesi'nde Hukuk İşleri Müdürü olarak görev yapan Eren Sönmez getirildi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@