Ekrem İmamoğlu Tarafından Medya AŞ Genel Müdürü Olarak Atanan Elif Ayşe Artaman Kimdir, Nerelidir?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak mazbatasını aldıktan sonra görevine başlayan Ekrem İmamoğlu yeni atamalara devam ediyor.

GÜNDEM 23.07.2019 - 14:46 15.07.2021 - 00:14 Emlak 365

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak mazbatasını aldıktan sonra görevine başlayan Ekrem İmamoğlu yeni atamalara devam ediyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi yönetiminde görev değişiklikleri tüm hızı ile devam ediyor. Ekrem İmamoğlu tarafından yapılan son atama ise Medya A.Ş. yönetimine yapıldı.Yeni Medya A.Ş. Genel Müdürü Olarak Atanan Elif Ayşe Artaman Kimdir?Bilgiler güncellenecektir...Medya A.Ş. Şirketi Kimin?Ekrem İmamoğlu tarafından genel müdür olarak Elif Aşte Artaman'ın atandığı şirket İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştirakleri arasında yer alıyor. 2011 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan şirket yaptığı yayınlarla İstanbul’un nabzını tutarken, şehre dair günlük haber, bilgi, enformasyon hizmetleri sunmaktadır.İstanbul Ajansı Gazetesi’nde ve haber kanalında; kültürden spora, ekonomiden çevreye, eğitimden sağlığa kadar farklı içerik ve formatta yayınlar yaparken, Trafik Radyosu ile İstanbullulara yol ve trafik durumunu anlık olarak aktarmaktadır..istanbul ve .ist alan adı uzantısının sahibi olan Medya AŞ, aynı zamanda dijital medya, prodüksiyon ve medya planlama şirketi olarak da İstanbullulara hizmet vermektedir. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@