Ekrem İmamoğlu'ndan AK Parti İstanbul İl Başkanlığına Sürpriz Ziyaret

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu sürpriz bir ziyarette bulundu. AK Parti İstanbul İl Binası'na giden Başkan Ekrem İmamoğlu, göreve yeni başlayan AK Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'ye başarılar diledi.

Ekrem İmamoğlu'ndan AK Parti İstanbul İl Başkanlığına Sürpriz Ziyaret

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından bugün sürpriz bir ziyaret gerçekleştirildiği bildirildi. AK Parti İstanbul İl Binası'nı ekibiyle beraber ziyaret eden Başkan Ekrem İmamoğlu, geçtiğimiz haftalarda AK Parti İl Başkanı seçilerek göreve başlayan Osman Nuri Kabaktepe'ye başarılar diledi.

SÜRPRİZ ZİYARET

İstanbul Sütlüce'de bulunan AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'na giden Ekrem İmamoğlu'nu İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe karşıladı. Hayırlı olsun ziyareti Osman Nuri Kabaktepe'nin makamında gerçekleştirildi.

Sürpriz ziyaretini sosyal medya hesabından da paylaşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “AK Parti istanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'yi makamında ziyaret ederek kendisine yeni görevinde başarı dileklerinde bulundum. İstanbul'un hayrına olabilecek tüm konularda herkesle diyalog kurabileceğimizi defalarca açıklamıştım. Bundan da memnuniyet duyarız. İstanbul'un sorunlarını İstanbullularla aşmaya devam edeceğiz.” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun ziyaretinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, CHP Grup Başkanvekili Doğan Subaşı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun da iştirak ettiler.

KABAKTEPE'YE BAŞARI DİLEDİ

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'ye il başkanlığı görevinde başarılar dileyen ve İstanbul için katkılarını beklediğini söyleyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından Kabaktepe'ye Tarihte İstanbul Haritaları isimli kitap hediye edildi.

Osman Nuri Kabaktepe, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımı ile gerçekleştirilen AK Parti İstanbul İl Kongresi'nde 24 Şubat 2021 tarihinde AK Parti istanbul İl Başkanı seçilmişti. Seçildikten sonra oldukça aktif bir politika sergilemeye başlayan Osman Nuri Kabaktepe, İstanbul'u CHP'li Ekrem İmamoğlu'ndan geri almayı hedef olarak belirlemişti. Göreve başladığı günden itibaren Ekrem İmamoğlu'na ve onun ekibine sert şekilde muhalefet yapan Osman Nuri kabaktepe bu süreçte kullandığı ifadelerle büyük dikkat çekmeyi başarmıştı.

Emlak365.com