Ekstra Tek Kuruş Ödemeden 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Enpara'da! İndirimli Faiz Oranı Fırsatı Kaçmaz

İhtiyaç kredisi kullanmak için masrafsız ve uygun faiz oranı arayanlara Enpara'dan müjdeli haber geldi. Enpara, 15.000 TL ihtiyaç kredisini tek kuruş masraf ödemeden veriyor. İşte ayrıntılar.

Finans 12.04.2022 - 17:11 12.04.2022 - 17:11 Büşra Uluşen

Paraya ihtiyacı olanlar için Enpara'dan yepyeni bir kredi fırsatı geldi. Nakit ihtiyacına çözüm bulmak için bankalardan ihtiyaç kredisi çekmeyi düşünen bireyler, kredi için ekstra masrafların çıkmasından ve yüksek faiz ödemekten endişe duyuyor. Ancak ihtiyaç kredinizi Enpara'dan çektiğinizde herhangi bir ek masraf ödemenize gerek kalmıyor. 

QNB Finansbank kuruluşu olan Enpara, son dönemde müşteri kitlesini oldukça artırdı. Bu artıştaki en büyük paylardan biri de ihtiyaç kredilerinden hiçbir masraf talep edilmemesi oluyor. Bankadan kullanılan tüm ihtiyaç kredilerinde yalnızca çektiğiniz tutar kadarını ödüyor ve tahsis ücreti ya da diğer masrafları cebinizden karşılamak zorunda kalmıyorsunuz. Ayrıca banka, ihtiyaç kredisi için piyasaya göre çok uygun bir faiz oranı da sunuyor. 

ENPARA'DAN MASRAFSIZ 36 AY VADELİ 15.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA!

Dijital bir banka olan Enpara'dan ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerin herhangi bir banka şubesine gitmesine gerek kalmıyor. Özellikle mobil uygulama üzerinden saniyeler içerisinde kredi başvurusu yapılabiliyor ve onay da aynı hızla alınabiliyor. 

Enpara'dan kullanacağınız 15 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisi için banka yüzde 1,66 faiz oranı uygulamaktadır. Kredi faiz oranı müşterinin banka skoruna göre değişiklik gösterebiliyor ancak bu oran da en fazla yüzde 1,99'a kadar çıkıyor. 

15 bin TL'lik ihtiyaç kredisi için aylık 588 TL taksit tutarı oluşuyor ve aynı zamanda 36 ay vade seçeneği de mevcut. 36 ayın sonunda ödenen toplam tutar da 21 bin 159 lira oluyor. Sabit oranlı eşit ödemeli kredi için toplam 6 bin 159 lira faiz ödemesi yapmış oluyorsunuz. Bu toplam ücret içerisinde de hiçbir masraf ücreti de bulunmuyor. 

enpara ihtiyaç-1

Kredi tutarı: 15.000 TL

Vade: 36 ay

Faiz oranı: 1,66

Aylık taksit: 588 TL

Toplam geri ödeme: 21.159 TL

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@