Elazığ Belediyesi Kentsel Dönüşüm Kapsamında Kat Karşılığı İnşaat İşi İhalesi Düzenliyor

27 Nisan 2021 tarihli Resmi Gazete ile Elazığ Belediye Başkanlığı Kentsel Dönüşüm Kapsamında Kat Karşılığı İnşaat Yaptırılması işi için ihaleye çıkacağını duyurdu. Kentsel Dönüşüm kapsamında Kat Karşılığı İnşaat Yaptırılması ihalesi detayları, tarihi, başvuru şartları haberimizde!

Elazığ Belediyesi Kentsel Dönüşüm Kapsamında Kat Karşılığı İnşaat İşi İhalesi Düzenliyor

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlandırıldığı iller arasında yer alan Elazığ'da belediye tarafından Kentsel Dönüşüm kapsamında Kat Karşılığı İnşaat Yaptırılması işi için yeni ihale ilanı yayımlandı.

Resmi Gazete ile yayımlanan ihale ilanı kapsamında 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35. maddesinin (a) bendi gereğince kapalı teklif eksiltme yöntemi ile yapılacak olan ihale Elazığ Belediyesi Encümen Toplantı salonunda Encümen huzurunda yapılacak.

KAT KARŞILIĞI KENTSEL DÖNÜŞÜM İHALESİ DÜZENLENECEK!

Elazığ Belediyesi tarafından yayımlanan ilan kapsamında meydana gelen depremde büyük hasar alan Sürsürü Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 4, 5, 6 ve 7 etaplar içerisinde yer alan 8 parselde yer alan konut ve işyeri cinsi arsa üzerinde kurulacak olan konut ve işyerleri için kentsel dönüşüm ihalesine çıkılacak.

İhale kapsamında 160 adet konut ve 22 işyeri için kat karşılığı kentsel dönüşüm ihalesi 7 Mayıs 2021 tarihinde saat 14:00 itibari ile, 80 adet konut ve 10 adet işyeri için ihaleye 7 Mayıs 2021 tarihinde saat 14:15 itibari ile, 80 adet konut ve 10 işyeri için kat karşılığı kentsel dönüşüm ihalesi 7 Mayıs 2021 tarihinde saat 14:30 itibari ile ve 80 adet konut ve 10 adet işyeri için ihaleye 7 Mayıs 2021 tarihinde saat 14:45 itibari ile çıkılacak.

İhaleye katılmak isteyenlerden son 15 yıl içinde bir (tek) sözleşme kapsamında toplam inşaat alanının yüzde 25'inden az olmamak üzere ihale konusu veya özel işler ile benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler talep edilecektir. İhalede en iyi teklifi veren firma kabul edilirken ihaleye katılmak isteyenlerin tekliflerini ihale saatine kadar ulaştırmaları yeterli olacaktır.