Elektrik, İnternet ve Doğalgaz Faturası Ödeyenler Dikkat! Bankaların Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyaları Başladı

Otomatik ödeme talimatı kampanyası başladı. Bonus kart, Worl Card, Axess fatura kampanyası, Worldcard otomatik ödeme talimatı kampanyaları ile fırsatlar peş peşe geldi. Akbank, Garanti, Yapı Kredi!

Finans 27.12.2021 - 07:33 27.12.2021 - 07:33 Gülcan Özer

Her ay faturaların son ödeme tarihini takip etmekten yorulanlar için bankaların otomatik ödeme kampanyası duyuruları peş peşe yayımlandı. Cebinde kredi kartı olanlara yönelik olarak başlatılan kampanya kapsamında kredi kartından otomatik ödeme talimatı veren kişilere bankalar para puan hediye edecekler. 

Hem fatura son ödeme tarihi takibinden kurtulup hem de kredi kartından fatura ödemek isteyen kişilere bankalar birde üzerine para veriyorlar. Akbank Axess kredi kartı, Garanti Bankası Bonus kredi kartı ve Yapı Kredi Bankası World Card kredi kartı kullanan kişiler kampanyadan yararlanarak 100 liraya kadar puan kazanabilecekleri. 

GARANTİ BANKASI BONUS KREDİ KARTI OTOMATİK FATURA ÖDEME TALİMATI KAMPANYASI! 

31 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında Bonus Kredi kartı olan kişilerin kartlarından otomatik ödeme talimatı vermeleri durumunda ilk yeni talimatlarına 15 lira, 3 yeni otomatik ödeme talimatı için 50 lira ve 5 ya da daha fazla otomatik ödeme talimatı vermeleri halinde ise 100 lira bonus para kazanmalarına olanak sağlanacak. 

garanti otomatik ödeme talimatı kampanyası

Cep telefonu üzerinden kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 31 Aralık 2021 tarihine kadar büyük harflerle FATURA yazarak oluşturdukları kısa mesajı 3340 numarasına göndermeleri ve bonus kredi kartından otomatik ödeme talimatı vermeleri yeterli olacak. 

yapı kredi otomotik ödeme talimatı

YAPI KREDİ BANKASI WORLD CARD KREDİ KARTI OTOMATİK FATURA ÖDEME TALİMATI KAMPANYASI! 

Kredi kartı olarak Yapı Kredi Bankası World Card ürünü kullanan kişiler ise 15 Şubat 2022 tarihine kadar kredi kartından otomatik ödeme talimatı vermesi durumunda Vada Puan kazanacak. Kampanya kapsamında ilk verilecek olan HGS ya da otomatik ödeme talimatı için 10 TL, 2 yeni talimat için 25 TL, 3 yeni talimat için 45 TL, 4 yeni talimat için 70 TL ve 5 yeni talimat için ise 100 TL puan kazanma fırsatı sunulacak. 

Kampanyaya katılım için sisteme kayıtlı olan cep telefonunuzdan TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 4470'e SMS ile gönderilmesi yeterli olacak. Kampanya sadece yeni tanımlanacak olan fatura talimatları için geçerli olacak. Daha önce aynı bankaya kayıtlı olan ve iptal edilerek yeniden talimat verilen faturalar kabul edilmeyecek. 

axess otomatik ödeme talimatı kampayası

AXESS OTOMATİK ÖDEME TALİMATI FATURA KAMPANYASI İLE KAÇ TL CHİP-PARA VERİYOR?

Türkiye'nin en çok tercih edilen kredi kartı markaları arasında yer alan Axess kredi kartı sahiplerine Aralık ayında otomatik ödeme talimatı vermeleri durumunda 100 liraya varan chip para hediye ediyor. Axess kredi kartı ile FATURAC yazıp 4566’ya gönderen kart sahipleri ilk otomatik ödeme talimatı için 15 TL, 2 yeni otomatik ödeme talimatı vermeleri durumunda 30 TL, 3 yeni fatura talimatı için 50 TL, 4 yeni otomatik ödeme talimatı için 75 TL, 5 ve üzeri otomatik ödeme talimatı için ise 100 TL chip para kazanacaklar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@