Elimi Bırakma Dizisi Nerede Çekiliyor ? (Konusu, Oyuncuları, Sosyal Medya Hesapları)

Ekranların sevilen dizilerden olan ve her pazar TRT ekranlarında seyirciyi ekrana kitleyen Elimi Bırakma dizisi nerede çekiliyor? Oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor? İşte tüm detaylarıyla Elimi Bırakma dizisi.

EMLAK MAGAZİN 10.03.2019 - 12:30 15.07.2021 - 00:17 Emlak 365

Ekranların sevilen dizilerden olan ve her pazar TRT ekranlarında seyirciyi ekrana kitleyen Elimi Bırakma dizisi nerede çekiliyor? Oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor? İşte tüm detaylarıyla Elimi Bırakma dizisi...

Elimi Bırakma dizisinin senaristliğini Nilüfer Aydın Volkan Yazıcı ve Serap Özgür yaparken, yönetmen koltuğunda ise Sadullah Celen ve Adnan Güler oturuyor.Bir aile draması olası olan dizinin yapımcılığını ise Üs Yapım ekibi üstleniyor. TRT 1 dizisi olan Elimi Bırakma, her Pazar saat 20:00’da yeni bölümleriyle ekrana geliyor. Elimi Bırakma Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?Elimi Bırakma dizisinin çekildiği yer İstanbul’un çeşitli semtleridir. Dizinin çekimleri farklı yerlerde gerçekleştiriliyor. Dış mekan sahnelerinin fazla olduğu Elimi Bırakma dizisinin en çok uğradığı semtler ise Beykoz ve Sarıyer’dir. Ayrıca dizinin bazı sahneleri de Üsküdar’da geçmektedir. Elimi Bırakma Dizisinin Konusu Nedir?Elimi Bırakma dizisinin konusu birbirinden zıt iki gencin aşk hikayesidir. Azra ünlü bir kebapçının kızıdır. Bu genç kız Amerika’da aşçılık eğitimi de almıştır. Babasının ölümünden sorumlu tutulan ve bu psikolojiyle büyüyen Cenk ise Amerika’da okumuş ve sonrasında tekrar Türkiye’ye dönmüş bir gençtir.Azra’nın güzel ve başarılı hayatı bir gece altüst olur. Bir gün Azra hem babasının öldüğünü hem de iflas ettikleri haberini alır. Babasının ölümünün ardından Azra otizmli kardeşi Mert ile hayatta kalma mücadelesi verirken yolları Cenk ile kesişir. İkilinin arasında imkansız gibi görünen bir aşk hikayesi başlar.

Daha yayınlanamadan oyun kadrosu ve senaryosu ile çok konuşulan dizinin, başrollerini Alina Boz ve Alp Navruz paylaşıyor. Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaştıkları Cenk’in yollarının kesişmesiyle başlayan hikaye, İnsanın dönüp gidebileceği bir evinin, ailesinin olması dünyanın en büyük hazinesi” mottosu ile hareket ederek, aile bağlarının önemini bir kez daha seyircinin gözleri önüne serecek.Yapımcılığını Üs Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğuna Sadullah Celen otururken, senaryosunu ise Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı kaleme aldı.Senaryosu kadar güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken dizide Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi gibi başarılı isimler rol alıyor.Elimi Bırakma Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?Elimi Bırakma dizisinin oyuncuları Alina Boz ve Alp Navruz’dur. Boz, Azra karakterine hayat verirken, Navruz da Cenk’i canlandırmaktadır. Dizide bu ikiliye Azmi Yelkenci, Serap Çelen ve Sumru Güneş gibi deneyimli oyuncular eşlik etmekte. 

Elimi Bırakma Dizisinin Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileri?Elimi Bırakma dizisinin sosyal medya hesapları şunlardır:•    Facebook: https://www.facebook.com/elimibirakmatv/

•    Twitter: https://twitter.com/elimibirakmatv

•    Instagram: https://www.instagram.com/elimibirakmatv/ 

Elimi Bırakma, her Pazar saat 20.00’de TRT1’de...Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@