Elizabeth Taylor’ın Evi Rekor Fiyatla Satışa Çıkarıldı

Menekşe gözlü ismi ile anılan Elizabeth Taylor ölümünün üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala magazin basının gündemine gelmeye devam ediyor.

EMLAK MAGAZİN 15.08.2018 - 17:08 15.07.2021 - 00:20 Emlak 365

Menekşe gözlü ismi ile anılan Elizabeth Taylor ölümünün üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala magazin basının gündemine gelmeye devam ediyor.

Güzel yıldıza ait olan lüks villa satışa çıktı. Elizabeth Taylor'ın villası güzel yıldızın kendisi gibi aktör olan eşi Michael Wilding tarafından rekor bir fiyat talebi ile satışa sunuluyor. Elizabeth Taylor tarafından villa 1953 yılında satın alınmıştı. Okyanus Manzaralı Villa 8 Bin Metrekare Büyüklükte 8 bin 134 metrekare büyüklüğüne sahip olan villa hem şehir manzarası hem de okyanus manzarası görüyor. Elizabeth Taylor ve eşi Michael Wilding tarafından 1953 yılında ev satın alındığı duvarları meraklı magazincileri dışarıda tutmak için yükseltilmişti. Evde sadece ana rezidans 721 metrekare büyüklüğe sahip. Muhteşem villada 6 adet yatak odası ve 7 adet banyo bulunuyor. Evin oturma odasındaki tüm camlar ise boydan boya cam olarak tasarlanmış durumda. 15,9 Milyon Dolar Ödeyen Villanın Yeni Sahibi Olacak Muhteşem villayı satın almak isteyen kişilerin 15,9 milyon dolar ödemeleri gerekiyor. Evin yeni sahipleri şimdiden büyük bir merak konusu olurken magazin basını da satışa büyük ilgi gösteriyor. Bu nedenle evin kısa sürede satılacağı tahmin ediliyor. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@